Menu
Andrii Derkach
Member of
Ukrainian Parliament
Publications List

Andrii Derkach: ”Hlukhiv Institute will finally be upgraded to University.”

  • 19.12.2012
  • «Неделя»
2012

З нагоди свята «Першого дзвоника» до Глухівського коледжу імені С.А. Ковпака СНАУ завітали народний депутат України, почесний громадянин Глухова Андрій Деркач, ректор Сумського національного аграрного університету Володимир Ладига та випускники коледжу – перший заступник голови Сумської обласної ради Олег Бояринцев і заступник голови Сумської облдержадміністрації Микола Деркач.

stud2

Вітаючи першокурсників, Андрій Деркач завірив, що ті, хто вирішили навчатися в Глухівському коледжі, потрапили в гарний, дружній і відповідальний колектив. На його переконання, у цьому навчальному закладі є найголовніше – батьківський підхід викладачів до виховання і навчання студентів. Крім того, майбутні випускники коледжу не помилилися у виборі професій, обравши саме аграрну сферу. Адже, як зазначив А.Деркач, майбутнє нашої держави багато в чому залежить саме від розвитку сільських територій, сільськогосподарських технологій.

Народний депутат згадав і минулорічну зустріч з колективом закладу, коли мова йшла про підвищення статусу навчального закладу, перетворення коледжу в інститут. «Ми були вже наближені до позитивного вирішення питання, однак зміни у законодавстві про вищу освіту загальмували цей процес. Хочу вас завірити, що протягом найближчих місяців Глухівський коледж стане інститутом у складі Сумського національного аграрного університету», – сказав він.

Народному депутатові Андрію Деркачу було надано право нагородити Почесною грамотою найкращу групу коледжу. А нагороду кращій групі на відділенні економіки та менеджменту вручив особисто випускник коледжу, перший заступник голови Сумської обласної ради Олег Бояринцев.

Зі святом знань першокурсників коледжу привітав міський голова Юрій Бурлака. Він наголосив на тому, що держава загалом і Глухівщина зокрема потребують освічених і професіональних працівників в агропромисловій галузі. На сьогодні і місто, і район розвиваються саме в цьому напрямі. Висловивши щирі слова подяки і студентам, і педагогам, міський голова побажав здоров’я, успіхів, натхнення та нових перемог. Крім того, очільник міста особисто вручив грамоти Глухівської міської ради кращому викладачу та студенту за вагомий внесок у розвиток агропромислової освіти, професіоналізм, відповідальність та з нагоди Дня знань.

«Неделя»