Menu
Andrii Derkach
Member of
Ukrainian Parliament
Publications List

Andrii Derkach stood up for Sumy SBU Academy and named the initiators of organisational change

  • 19.12.2013
  • «Панорама»
2013

der6Народный депутат Украины Андрей ДЕРКАЧ направил в адрес новоизбранного главы Национального Банка Украины Игоря СОРКИНА запрос относительно Украинской академии банковского дела.

Депутат просит на протяжении двух недель привести деятельность системы образования, находящейся в подчинении НБУ, в соответствии с нормами действующего законодательства, а также не допустить ликвидации юридического лица государственного вуза УАБД НБУ, сокращения числа студентов, госзаказа на обучение, педагогического персонала и финансирования.

По информации нардепа, за реорганизацией вуза «стоит» начальник департамента персонала Игорь ИВАНЮК и экс-руководитель НБУ Владимир СТЕЛЬМАХ.

«За інформацією, що потребує перевірки, ініціатором незаконного процесу реорганізації та фактичної ліквідації академії в м.Суми є начальник департаменту персоналу Національного Банку України Іванюк Ігор Михайлович та колишній керівник Національного Банку України Стельмах Володимир Семенович. За задумом та протиправною змовою цих осіб, діючий перспективний ВНЗ «Українська академія банківської справи Національного банку України», в якому навчається дві з половиною тисячі студентів, мають приєднати до київської контори, в якій загальна чисельність осіб — 175 чоловік і яка існує для друкування магістерських дипломів (дві групи магістрів) та є місцем начитування лекцій та отримання педагогічного стажу для колишніх та діючих працівників НБУ, народних депутатів тощо», — сказано в обращении нардепа..

«Панорама»