Menu
Andrii Derkach
Member of
Ukrainian Parliament
Publications List

Andrii Derkach: “The Government has to explain, what life will be like from April 1st for 46 million of Ukrainians”
2015

  • 19.12.2015
  • НЕДЕЛЯ
2015

Народний депутат від нашого виборчого округу вважає необхідним термінове підвищення соціальних стандартів

Депутатська група «Воля народу», одним з керівників якої є Андрій Деркач, пропонує під час години запитань до Уряду в першу чергу обговорити питання нових підвищених тарифів і субсидій. Про це 16 березня йшла мова під час погоджувальної ради парламенту.
«З першого квітня будуть у декілька разів підняті тарифи. Але ні соціальні служби, ні населення до цих пір не розуміють, яким чином будуть нараховуватись субсидії», – зазначає Андрій Деркач.
Крім цього «Воля народу» закликає парламент якнайшвидше прийняти законопроекти, які спростять ведення підприємницької діяльності в Україні. Не так давно були заяви провладної коаліції, що нова Верховна Рада прийняла 82 різних законопроекти з даної тематики, але насправді із них лише 7 стосуються полегшення ведення бізнесу. За словами Андрія Деркача, сьогодні треба дати можливість підприємцям створювати нові робочі місця, а не закривати очі на масове скорочення працівників. Через фінансово-економічну кризу і війну тисячі підприємців зменшують штати, відповідно – не платять до Пенсійного фонду, що змушує коаліцію знову збільшувати пенсійний вік і все, що з цим пов’язане.
«Депутати нашої групи мають чіткі пропозиції щодо підвищення соціальних стандартів та реформування пенсійної системи», – відзначив Андрій Деркач.

НЕДЕЛЯ