icon

Благодійна допомога в напрямку охорони здоров’я, як найбільш критичному напрямі, займала чільне місце в благодійній допомозі Фонду. Вона була спрямована на надання матеріальної допомоги лікувальним закладам різних регіонів України у придбанні медикаментів, медичного обладнання та медичного інструментарію.

Зокрема, Ставищанській центральній районній лікарні була надана благодійна допомога на придбання медичного обладнання – стерилізатор, аналізатор автоматичний, ультразвукова діагностична система, кольпоскоп та автомобілі УАЗ. Національному Інститут Раку був придбаний лазерний хірургічний апарат “Промінь” із системою комп’ютерної відеорегістрації.

Інституту педіатрії, акушерства та гінекології (м. Київ), зокрема, для відділень реанімації дитячих клінік, надавалася допомога у придбанні:

  • медичної апаратури та приладів – газоаналізатора, аналізатора електролитів, гомоаналізатора лабораторних аналізів крові, пульсометра, реанімаційної системи для новонароджених, комп’ютера, телескопа, копіювального апарата, ваг електронних та інших приладів, разом з комплектом витратних матеріалів;
  • різного медичного інструментарію;

Клінічній лікарні «Феофанія» надано допомогу у придбанні технічних засобів для забезпечення водопостачання лікарні – насос глибинний, станція управління насосом, труби в комплекті.

Центральним районним лікарням різних регіонів і районів надано допомогу у придбанні медикаментів, витратних матеріалів для діагностичної апаратури, інкубаторів для новонароджених (ЦРЛ Ямпільського, Кролевецького, Глухівського районів Сумської області та Юр’ївського району Дніпропетровської області), автомобілів «швидкої допомоги» (ЦРБ Ямпільського та Путивльського районів Сумської області) та інше. Профінансовано оздоровлення дітей з різних регіонів у Карпатах та у Київському екологічному центрі.

Надавалась допомога у виданні медичної літератури.

Велику допомогу Фонд «Наше майбутнє» надав окремим громадянам з різних регіонів в проведенні стаціонарного та оперативного лікування в центральних клініках і лікарнях Києва, Москви, Харкова, в німецькій клініці м. Регенбург, а також у придбанні медикаментів та різних медичних приладів. Зокрема, були придбані слухові апарати, надана допомога в проведенні складних операцій на серці в Інституті серцево-судинної хірургії, лікуванні катаракти у Центрі мікрохірургії ока.

В 2016 році Фонд «Наше майбутнє» розпочав дві великі оздоровчі програми у Сумській області під назвами «Мамолог» та «Дитячий ортопед».
Програма «Мамолог» покликана виявити та запобігти онкологічним жіночим хворобам. В рамках програми здійснено пошук лікарів, що на безоплатній (благодійній) основі прийняли в ній участь. Таким чином, вдалося тільки за перші три місяці проведення програми провести безкоштовні профілактичні прийоми для 747 жінок з видачею рекомендацій пацієнткам.

Крім того, було організовано проведення круглих столів для лікарів, представників преси та жінок в м. Ямпіль, м. Глухів, м. Кролевець, м. Путівль, м. Середино-Буда.

Програма «Дитячий ортопед» проводиться для виявлення і запобігання ортопедичних захворювань у дітей шкільного віку. В рамках програми професійні лікарі на безоплатній основі провели профілактичні огляди більше 5,5 тис. дітей Глухівського, Середино-Будського і Путівльського районів Сумської області з видачею рекомендацій їх батькам.

Крім того, були придбані масажери для ніг та безкоштовно видані дітям, яким необхідні вправи з таким масажером. Також в рамках програми організовано проведення круглого столу для батьків та представників преси для інформування щодо важливості здорового образу життя, а також профілактики захворювань опорно-рухового апарату.

За 15 років Фонд «Наше майбутнє» під керівництвом Андрія Деркача допоміг обстежитися у провідних клініках, прооперуватися та відновитися 278 дітям.

Коли онучці Софійці було всього 6 років, вона стала постійно скаржитися на біль в області серця. Після десятку обстежень нам озвучили страшний діагноз – порок серця. Була потрібна дорога операція, час також не чекав. Куди лише ми не зверталися за три роки… Знайомі порадили нам йти до громадської приймальні народного депутата Андрія Деркача у Глухові. Виключно за допомогою Андрія Леонідовича Софійці призначили день операції в “Охматдиті”. Сьогодні наша Соня – здорова та щаслива дитина”.

— Антоніна Мілка

Ви не уявляєте, які муки я пережила за 18 років! З народження у мене був сколіозIV ступеню. З 6 років лікарні стали для мене другим домом. Спина була перекошеною, лопатка стирчала як горб, а ребра вже упивалися в мої легені. Я не могла нормально лежати, місяцями не висипалася. Було страшно та боляче. Лікарі в один голос твердили, що шансів на життя немає. Двічі відправляли навіть на Кубу, але і там – безрезультатно. З останньою надією я писала листа до громадської приймальні народного депутата Андрія Деркача у Глухові. І не помилилася. Завдяки увазі та зусиллям Андрія Леонідовича, мене двічі прооперували в «Охматдиті». Я вже можу сісти, по-людськи лягти. Андрій Леонідович подарував мені життя”.

— Олександра Баглай

Наш син Єгорка з народження зовсім нічого не чув. Який би апарат нам не ставили, нічого не допомагало. Андрій Леонідович допоміг купити дорогий імпортний слуховий апарат, і зараз синочок вже потроху починає чути звуки. Страшно подумати, що було б з моєю дитиною, якби не милосердя цієї людини. Дай, Боже, йому здоров’я!”

— Алла Кукочка

Ми з сином дуже вдячні за розуміння та допомогу нашому дійсно справжньому народному депутату Андрію Деркачу. З народження Мишко хворіє на рідкісне захворювання – недосконалий остеогенез, у нього вроджена надмірна ламкість кісток, коли найменший удар чи падіння призводить до переломів. Їх-то в нього за 13 років було достатньо! Саме тому в Мишка зараз в обох ногах вставлені спиці. Довго він ходив на костилях, не відвідував школу. Єдиним виходом для нашого крихкого хлопчика була ін’єкція дорогого препарату. Але вона коштує чимало грошей, яких, врешті-решт, в нас не залишилося. А сина лікувати потрібно. Зі своїм болем, вже як до останньої інстанції, ми звернулися до громадської приймальні Андрія Деркача в Путивлі. Завдяки Андрію Леонідовичу для Міші було закуплено ліки, які допоможуть йому півроку бути на ногах”.

— Олена Циганок