Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
На головну

Продюсування кіно

Представляємо вам добірку документальних фільмів, які були зняті протягом останніх років різними режисерами, але об’єднані однією спільною темою – моральність.

Російсько-японська війна, десятиліття фестивалю «Покров», святитель Микола Мирлікійський, командир партизанського загону Сидір Ковпак, таємнича історія ікони Чудотворного Образу Божої Матері «Умиління», забуті історії Великої Вітчизняної війни.

Що спільного між такими різними кінематографічними роботами?

Всі вони присвячені дослідженню проблем моральності, духовності та патріотизму. Саме на цьому ґрунтується цикл робіт, що представляються вашій увазі.

Андрій Леонідович Деркач <br>Продюсер

— Андрій Леонідович Деркач
Продюсер

2013

«Геронда: Исповедь миру»

Фільм-бесіда з ігуменом афонського монастиря Дохіар Горондою Григорієм. У фільмі дібрані думки ігумена про віру, життя і людину вцілому.

2012

«Десять лет под Покровом»

Фільм про фестиваль православного кіно «Покров». Історія створення і проведення фестивалю. Фільм вийшов до десятирічного юбілею форуму, включає інтерв'ю з його засновниками – єпископом Іоною і Андрієм Деркачем.

2011-2012

«Николай Строгий»

Фільм про святого Миколая Чудотворця, його служінні і становленні, а також про його величезний вплив на релігію, культуру і суспільство в царській Російській імперії і сучасній Україні.

2011

«Круг радости»

Фільм що розповідає історію життя і становлення святого Серафима Саровського, його паломництва і про зв'язки з Києвом, а також особливий зв'язкок святого з Пресвятою Богородицею.

2011

«Свидетель чуда»

Фільм про життя і становлення Блаженного Андрія, Христа ради юродивого, слов'янина, що жив у Х сторіччі в Константинополі. Під час молитви у Влахернському храмі святий Андрій побачив Пресвяту Богородицю, яка покривала молящихся Своїм омофором.

2011

«Его звали Дед»

Фільм про партизанський рух під час Великої Вітчизняної Війни. Позбавленнях і подвигах партизан, а також про лідера і ватажка партизан – Сидіра Ковпака.

2011

«Киев-Столыпино-Киев»

Фільм про реформаторську діяльність прем'єр-міністра Російської імперії Петра Стопиліна. Про реалізацію ним революційної земельної реформи, що змінила аграрне виробництво в імперії.

2010

«Времена»

Фільм, присвячений 75-річному юбілею Блаженнійшого Митрополита Київського і всеї України Володимира. У фільмі показана історя життя і становлення Блаженнійшого Володимира, а також представлені його думки про віру, праведне життя і спасіння.

2009

«Радость моя»

Фільм про Серафимовому Дивеєському у ім'я Святої Трійці жіночому монастирі і про поїздку до нього молодих семінаристів духовної академії. У фільму розповідається про життя духовників, про те як вони навчаються, розвиваються і проводять своє життя.

2005

Серіал «За далью века»

Історичний серіал про розвиток Далекого сходу, Китаю, Японії та Російської імперії і про відносини цих держав.

Серія - 1
Серія - 2
Серія - 3
Серія - 4
Серія - 5
Серія - 6
Серія - 7
Серія - 8
Серія - 9
Серія - 10