Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

15 гуморних років

З самого ранку була завірюха, і погода лякала своїм агресивним настроєм. Але в нашому селищі всі чекали на вечір, коли повинно було відбутись справжнє свято гумору: своє 15-річчя святкували найвеселіші і найкмітливіші.
  • 21.03.2018
  • газета "Неделя"
2018

У Ямполі відбувся ювілейний концерт відомої команди КВН «Гарні діти».

З самого ранку була завірюха, і погода лякала своїм агресивним настроєм. Але в нашому селищі всі чекали на вечір, коли повинно було відбутись справжнє свято гумору: своє 15-річчя святкували найвеселіші і найкмітливіші. Безкоштовні запрошення на концерт отримали більше 300 глядачів, адже в цієї команди дуже багато прихильників і друзів.

Історія «Гарних дітей» Ямпільського районного центру дитячої та юнацької творчості розпочалась у 2003 році. Першим її керівником став особисто директор ЦДЮТ Мехті Бабаєв. Команда КВН «Гарні діти» є однією з кращих дитячих та юнацьких збірних України. Вона є багаторазовим чемпіоном області, дворазовим переможцем зимових ігор у Вінниці, срібним призером Всеукраїнського фіналу КВН-ЮІР. Команда «Гарні діти» – срібний призер Всеукраїнського фестивалю «Сміховик» у Житомирі і триразовий бронзовий призер фестивалю «ЖАРТ-ПТИЦЯ» м. Затока Одеської області. У вересні 2017 вона стала переможцем «ЖАРТ – ПТИЦІ» і отримала право приймати цей всеукраїнський фестиваль у себе вдома в цьому році, що стане величезною подією для Ямполя і Сумщини.

Команда має постійну підтримку від народного депутата України Андрія Деркача. Нагадаємо, за його сприяння під час зимових канікул у містах та селищах Сумщини пройшли святкові мюзикли-тури ямпільчан, у минулому році команда виступала на сцені Київської національної опери України. До свята депутат передав величезний торт!

З перших хвилин концерту «Гарні діти» завели аудиторію. Неперевершені актори команди своїм гумором веселили зал та дарували чудовий настрій усім присутнім. Не встигли закінчитись оплески для юних гравців, як на сцені з’явилися досвідчені випускники.

Своїми виступами КВНщиків вітали вокальний ансамбль «Росинки» та зразковий хореографічний колектив «Сувенір», а Тетяна Ланіна поділилась спогадами про ті часи, коли була учасницею команди.

Голова Ямпільської районної державної адміністрації Ірина Панченко та голова Ямпільської районної ради Ольга Губар прийшли привітати з найкращими побажаннями та грошовим презентом, подарунками потішила голова селищної ради Наталія Цибулько. Також на святі був присутній головний редактор Асоціації КВН України Ігор Урбанський.

Цей вечір подовжив життя багатьом, адже саме сміх лікує від усіх хвороб та негараздів.