Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

5 мільйонів бюджетних коштів
2015

  • 15.12.2015
  • НЕДЕЛЯ
2015

Саме стільки на розвиток соціальної сфери округу було отримано північними районами Сумщини завдяки народному депутату Андрію Деркачу

 

11Наприкінці минулого року через складну ситуацію в країні стались значні затримки в роботі Державної казначейської служби, в результаті чого залишились не проплаченими мільйони гривень, які виділені з держбюджету на фінансування ряду важливих інфраструктурних об’єктів у північних районах Сумщини. Підприємства, які вже виконали роботи на об’єктах, несуть збитки, що посилює і так напружену ситуацію в регіоні.
Останні платіжні доручення, які пройшли по Глухівському, Ямпільському, Путивльському, Конотопському районах та місту Глухову, були результатом багаторазових звернень А. Деркача до керівника служби Т.Слюз. Загальна сума проплачених рахунків склала більше 5,2 млн грн.
В так званому ручному режимі, завдяки неодноразовим особистим зверненням Андрія Деркача до керівництва Держказначейства, все-таки вдалось оплатити підготовку об’єктів соціальної сфери до зими, ремонти шкіл, утеплення дитсадків.
За рахунок цих коштів, лише в місті Глухові нові пластикові вікна встановлені в дитсадках «Журавка», «Світлячок», «Фіалка» і в школах № 1, 2, 3 і 6. На ці цілі було використано 1,3 млн грн. Всього в установах освіти міста було замінено 165 вікон. У школі №1 провели ще один важливий захід з благоустрою: напередодні нового року всередині будівлі запрацював теплий туалет. Чи будуть такі бюджетні подарунки в 2015 році – невідомо.
  – На мою адресу надходить багато звернень від керівництва органів місцевого самоврядування, депутатів районних та селищних рад мого виборчого округу щодо термінового ремонту доріг, реконструкції шкіл, лікарень, будинків культури, об’єктів культурної спадщини. Тому питання з проходження коштів на фінансування соціальної сфери знаходиться на особливому контролі. І якщо раніше багато питань вдавалось закрити за допомогою субвенцій з Державного бюджету, то у цьому році, на жаль, більшість питань перекладено на плечі місцевих бюджетів, – відзначив Андрій Деркач.

НЕДЕЛЯ