Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

8 березня не відміняється!

6 березня народний депутат Андрій Деркач приїхав в округ, щоб привітати представниць прекрасної статі з Міжнародним жіночим днем.
  • 07.03.2018
  • газета "Неделя"
2018

Напередодні свята жінок вітали від дитячих садків до будинків престарілих.

Так скасовується жіночий день чи ні? Це, мабуть, було найпопулярніше питання свята після оцінки квітів.

Тому, коли 6 березня народний депутат Андрій Деркач приїхав в округ, щоб привітати представниць прекрасної статі з Міжнародним жіночим днем, від нього чекали в тому числі і відповіді на це питання.

– Ні за якою ідеологією ми не женемося, але жінок поважаємо. 8 Марта залишається дуже важливим святом. Пам’ятається ще зі школи, як ми клеїли листівки для мам і бабусь, як скидалися по 10 копійок на вазочку для вчительки, яку вона потім все життя зберігала на самому видному місці. Дорослішаючи, вітали однокласниць, улюблених жінок, дочок, внучок. І продовжуємо це робити з року в рік. На наших жінках тримається життя як в сім’ях, так і в усій державі. Незважаючи на те, що нинішня влада хоче скасувати це свято, ми його будемо відзначати, щоб вітати вас, дорогі жінки, – підкреслив депутат.

Андрій Деркач побував на Кролевеччині і Путивльщині. Разом з кролевецьким міським головою Олександром Бобровицьким він привітав співробітниць виконкому. Далі народний депутат провідав підопічних і працівників Кролевецького будинку-інтернату для людей похилого віку та інвалідів. Для робітниць цього спеціалізованого закладу були організовані солодкі столи. Тут жінки отримали грамоти та подарунки за відданість своїй справі, а всьому колективу дісталася кава-машина.

У Путивлі винуватиць торжества вшановували в міському ДК. Особливе святковий настрій всім присутнім в залі жінкам подарували молоді хлопці, які кожній жінці вручили квіти від народного депутата. Грамоти, подарунки отримали на сцені фельдшера, вчителя, соцпрацівники, бухгалтери, держслужбовці.

До 8 Березня у всіх будинках культури, дитячих садках і школах пройшли святкові ранки. Традиційно кожен малюк своїми руками приготував подарунок – листівочку, квіткову композицію з підручних матеріалів. У когось, може, вони вийшли не зовсім рівненькі і симетричні, але вже точно стали найдорожчими сувенірами для кожної мами.