Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Андрій Деркач привітав глухівчан з потрійним святом

Традиційно, ми не тільки відзначали день нашого улюбленого Глухова, а й річницю визволення міста від нацистських загарбників. Низький уклін нашим дідусям і бабусям за те, що ми маємо можливість відзначати свята!
  • 03.09.2021
  • газета "Неделя"
2021

Вчора ми святкували потрійне свято!

Традиційно, ми не тільки відзначали день нашого улюбленого Глухова, а й річницю визволення міста від нацистських загарбників. Низький уклін нашим дідусям і бабусям за те, що ми маємо можливість відзначати свята!

Символічно і те, що в цьому році ми так само можемо відзначити без іншого загарбника – колишнього мера Мішеля Терещенка. Цей інтурист не окуповував місто, але, тим не менш, глибоко запустив руки в казну і створив павутину корупції, яка до сих пір заважає розвитку міста.

Але я переконаний, що разом ми зможемо це подолати. І Глухів буде процвітати, розвиватися, і стане по-справжньому комфортним.

Щиро вітаю всіх з Днем міста! Впевнений, попереду багато нового і цікавого. У міста величезний потенціал і чудові люди, які можуть прославити регіон і країну.

Ще одне свято – День знань! І звичайно ж, кажучи про жителів Глухова неможливо не згадати про педагогів. Століттями місто славилося своїм педагогічним університетом та фахівцями, яких він випускає. На жаль, сьогодні держава не приділяє належної уваги цій необхідній і почесній професії. Але це не означає, що всі забули про наших вчителів. Партія «Наш край» робить все можливе, щоб домогтися від влади гідних зарплат і умов праці в школах і університетах.

Більш того, я вважаю, що Глухов з його давньою педагогічною традицією повинен стати першим містом в країні, де встановлять пам’ятник вчителю. Поки що ця ідея на етапі обговорення. Можливо, це буде скульптурна композиція. Або екран в центрі міста, який буде транслювати ролики про наших педагогів. Але ми точно знайдемо кошти реалізувати її в самий найближчий час. Безумовно, це народний проект. Тому партія «Наш край» оголошує конкурс на кращий проект пам’ятника. У день вчителя ми підведемо підсумки і оголосимо переможця.

Зі святом, друзі!