Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Андрей Деркач: «Важливо не дати порушити права людей і встановити чітку зональність, щоб не було спекуляцій»

Як повідомив Андрій Деркач, жителі округу написали на його адресу багато листів з приводу діяльності регіонального ландшафтного парку "Сеймський".
  • 22.02.2018
  • газета "Неделя"
2018

Народний депутат взявся за проблему з регіональним ландшафтним парком «Сеймський».

Як повідомив на своїй сторінці в Фейсбук народний депутат України Андрій Деркач, жителі округу написали на його адресу багато листів з приводу діяльності регіонального ландшафтного парку “Сеймський”. Люди вважають, що їхні землі можуть опинитися під загрозою і це обурює жителів.

Нардеп підкреслив, що його помічник в облраді, спільно з представниками місцевої влади підключаться до судових позовів і готують відповідне звернення, буде винесено на розгляд обласних депутатів для ініціювання припинення процесу створення парку до закінчення обговорень, пов’язаних із зонуванням та розглядом судових позовів.

Нагадаємо, що гострі питання, наприклад, про те, що власники земельних паїв не можуть здати їх в оренду, активісти Путивльського, Кролевецького, Конотопського, Буринського районів, які потрапили в паркову зону, підняли на останній сесії Сумської обласної ради. Однак, думки депутатів розділилися, для прийняття рішення про ліквідацію не вистачило голосів.