Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Андрій Деркач вдруге виграв суд у Burisma Злочевського

Компанія Burisma програла апеляцію у судовій справі за позовом, поданим проти позафракційного народного депутата Андрія Деркача.
  • 09.04.2021
  • Telegram-канал Андрія Деркача
2021

Компанія Burisma програла апеляцію у судовій справі за позовом, поданим проти позафракційного народного депутата Андрія Деркача.

За інформацією, опублікованою в телеграм-каналі Деркача, Київський апеляційний суд підтвердив рішення Печерського районного суду міста Києва та відмовив у задоволенні позову компанії Burisma до безпосередньо нардепа та інформагенства “Інтерфакс-Україна” про захист щодо захисту честі і гідності, ділової репутації.

Представники Burisma вимагали спростування інформації про те, що вони виплатили за лобістську діяльність колишньому віце-президенту, а зараз президенту США Джо Байдену $900 тис., а його синові Хантеру Байдену разом з Олександром Кваснєвським, Аланом Аптером і Девоном Арчером $16,5 млн.

«Печерський суд окремо відзначив, що Burisma фактично не заперечує факт виплат Байдену і його синові. Компанія не погоджується, що саме такі суми були сплачені через компанію Rosemont Seneca Bohai»- прокоментував рішення нардеп Деркач.

Податкова перевірка діяльності Хантера Байдена, що ведеться в США, на думку Деркача, підтвердить, що грошима про які син президента США розповів у своїй новій книзі і якими оплачувалися послуги Байденів, були виведені з України і відмиті через податкові «помийки» Digitex Organization LLP і Wirelogic Technology AS.

«Як я вже говорив і показував у попередніх, наявних в розпорядженні Генеральної прокуратури України, документи, що містяться в матеріалах кримінальних проваджень, а також даних фінмоніторингу України, Латвії та Кіпру, є всі трасування руху коштів і проплат, цими ж «брудними» грошима Burisma оплачувала послуги “KROLL Associates UK LTD” у розмірі не менше 300 тис. доларів»- заявив народний депутат.

Нагадаємо, раніше Деркач заявив про підготовку на нього і на екс-прокурора ГПУ Костянтина Кулика замаху, його виконавці вже прибули в Україну. За словами народного депутата, передбачувані виконавці замаху належать до воєнізованого крила компанії, яка полягає в договірних відносинах з компанією «KROLL Associates UK LTD».

«Зараз згадана група збирає дані про мене і Кулика з метою фізичного усунення. Про це відомо деяким колишнім і діючим співробітникам британської розвідки “МІ-6” », – підкреслив Деркач.