Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Андрій Деркач взяв під особистий контроль залізничне сполучення на Сумщині

  • 19.02.2016
  • газета "Неделя"
2016

Виконуючи свої депутатські обов’язки з вирішення соціальних проблем і реалізації звернень мешканців області, Андрій Деркач підтримує постійні робочі контакти з керівниками центральних органів виконавчої влади. Багато з них з розумінням ставляться до діяльності депутата і повсякденним запитам наших простих людей.

Так, завдяки взаємодії депутата з Міністром інфраструктури А.Пивоварським в даний час врегульовано питання з розкладом руху і маршрутами поїздів, впорядковано переїзди, зупинки, вирішено безліч супутніх питань на території районів північної Сумщини.

У своєму черговому зверненні в Мінінфраструктури А.Деркач від імені жителів Ямпільщини подякував А.Пивоварському за особисту участь у відновленні зупинки на станції Івотка (селище Ямпіль) поїзда «Зернове – Суми» в грудні 2015 року. Поява зупинки, яка не функціонувала багато років, значно спростила залізничне сполучення для мешканців області з нашою столицею.

Під час останніх зустрічей з виборцями на адресу депутата надходять численні звернення мешканців Путивльського району в зв’язку з маршрутом поїзда 779К «Суми – Київ». Люди скаржаться, що з січня 2016 року на зазначеному маршруті з незрозумілих причин було відмінено зупинку «Путивль» (м Буринь).

«Маршрут користується великим попитом у мешканців Путивльського району, як єдиний можливий для залізничного сполучення обласного центру і нашої столиці. Внаслідок необгрунтованого скасування зупинки мешканці Путивльського і Буриньского районів змушені їхати в Конотоп (а це 60 – 80 км) приватним транспортом для того, щоб потрапити на поїзд до Києва. Для жителів Путивльського району, в якому взагалі відсутнє залізничне сполучення зі столицею, скасування зазначеної зупинки викликало величезний негативний суспільний резонанс, так як 70% пасажирів поїзда – студенти.

В умовах політичної та економічної кризи, падіння курсу національної валюти, зменшення соціальних виплат, заробітних плат і загального зубожіння населення подібні кроки по відношенню до жителів сільської місцевості неприпустимі.

З огляду на попереднє розуміння Мінінфраструктури наших проблем, я ініціюю направлення Андрію Пивоварському разом зі зверненням ще й відповідного депутатського запиту», – підтримав своїх земляків А.Деркач.

Депутатський запит щодо відновлення зупинки «Путивль» (м Буринь) на маршруті поїзда 779К «Суми-Київ» був оголошений на засіданні ВР у п’ятницю, 19 лютого цього року.

Разом із запитом в Мінінфраструктури направлені численні звернення громадян і відповідне рішення сесії Путивльської міськради.