Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

АНДРІЙ ДЕРКАЧ: «Я закликаю депутатів і мера потиснули один одному руки і об’єднатися заради глухівчан»

  • 21.09.2016
  • газета "Неделя"
2016

Тривалий час депутати міськради Глухова і міський голова не можуть знайти спільну мову.

Причина розбрату – чи то в політичних поглядах, то чи у відмінності підходів… Але потрібно визнати: поки керівники міста з’ясовують, з якого боку підійти до роботи, страждають всі глухівчани. З ініціативою припинити протистояння, знайти компроміс і почати працювати до влади міста звернувся народний депутат від нашого округу Андрій Деркач.

– Андрій Леонідович, чому сьогодні не працює влада Глухова, а про протистояння депутатів і мера пишуть навіть національні ЗМІ?

– Знаючи регіон десятки років, працюючи тут, я ніколи не міг подумати, що життя Глухова може зупинитися через політичні розбіжності. Не міг уявити собі, що місцева влада замість того, щоб займатися міським господарством і наповнювати бюджет, буде конфліктувати за політичними ознаками. Вже скоро рік, як місто буксує в своєму розвитку. Хіба вода в крані глухівчан або дороги в місті мають політичне забарвлення? Так у чому конфлікт? Вважаю, всім потрібно схаменутися і визнати: політична боротьба не може принести користі глухівчанам.

– Що можна зробити, щоб політичний конфлікт в місті вичерпався?

– По-перше, потрібно забути про те, що роз’єднує, і об’єднатися навколо тих, заради кого мерія з депутатами повинні працювати – заради глухівчан. Адже що люди сьогодні думають про владу? Сумніваюся, що владі це буде приємно почути.

Разом з тим, впевнений, більшість з нас – і мене, і депутатів міськради, і мера Глухова – об’єднує любов до міста і бажання зробити життя наших людей, рідних глухівчан, краще і комфортніше.

Нас об’єднує бажання бачити в майбутньому Глухів успішним містом. Містом, в якому сучасні діти отримуватимуть правильне виховання і якісну освіту. Містом, в якому кожен матиме доступну сферу послуг і міського господарства, кваліфіковану медичну допомогу і гідну роботу.

– З цією пропозицією Ви звернулися до мерії?

– Я вніс дуже просту пропозицію, щоб депутати і мер потиснули один одному руки. Людям, які дійсно «за» місто, «за» глухівчан, нічого ділити.

Потрібно просто прибрати політичні та особисті амбіції, і тоді буде результат. І нам не завадять ні постійно мінливі неефективні міністри, ні непрофесійні держслужбовці середньої та вищої ланки. Ми всі можемо зробити самі, об’єднавшись.

Тому я закликаю і місцеву владу, і всіх депутатів почати працювати на благо глухівчан! Це і є наша головна задача.