Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

“Ангеле мій, будь при мені”

Напередодні дня пам’яті святителя Миколая у Путивльську та Шалигинську школи-інтернат для дітей завітав народний депутат Андрій Деркач.
  • 23.12.2019
  • газета "Неделя"
2019

Найважливіший день року: усі діти чекають подарунків від святого Миколая, а дорослі стають його помічниками.

У ці дні всі діти чекають на подарунки, бо вважають, що були чемними цілий рік. Отримати різочку замість цукерок не хоче ніхто! Головне завдання дорослих – зробити так, щоб кожна дитина відчула радість.

Напередодні дня пам’яті святителя Миколая у Путивльську спеціалізовану мистецьку школу-інтернат та Шалигинську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат для дітей з вадами в розвитку завітав народний депутат Андрій Деркач разом із депутатами обласної ради Олегом Бояринцевим, Миколою Ільченком, головою Глухівської райради Олексієм Ткаченком та іншими помічниками.

У Путивлі учні підготували виставу, головним лейтмотивом якої стали слова до свого ангела-охоронця:

Ангеле мій,
Будь при мені
Рано й ввечері,
Вдень і вночі
до помочі.

Щоб не траплялось із героями казки, по цій молитві все страшне відходило, нічого поганого не сталося.

– Дорогі діти, запам’ятайте ці слова, частіше звертайтесь до свого ангела, і все буде добре! – похвалив Андрій Деркач малечу за старання, наполегливість і таланти.

А от у Шалигиному учні несподівано влаштували для депутата справжню пресконференцію. Місцеві кореспонденти питали про все: і про те, чи балувався він у школі, коли вперше побував за кордоном, чи пам’ятає свій перший приїзд у їхній інтернат.

«Пам’ятаю, це було в середині 90-х. До сих пір забути не можу, що у тодішніх вихованців не було жодної іграшки. Ми привезли нові чобітки, то деякі діти спали з ними», – відповів гість.

Як і завжди, він знайшов можливість привезти в інтернат фрукти, солодощі, книжки, сани і кілька ящиків іграшок.

Нагадаємо, як і кожного року привітання від народного депутата Андрія Деркача отримали до новорічно-різдвяних свят діти із різних соціально вразливих категорій, наприклад, багатодітні та малозабезпечені.