Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Асфальний кипить

  • 27.09.2017
  • газета "Неделя"
2017

Завод у Глухові уже випустив перші 50 тисяч тонн асфальтобетонної суміші.

Наразі завод забезпечує ремонт автошляху Кролевець-Шостка, куди, як відомо, вже направлено рекордних 300 млн грн. Після встановлення сучасного німецького устаткування «Benninghoven МВА 200» (потужністю 200 т за годину) роботи киплять і вдень, і вночі. Один за одним з території заводу їдуть завантажені під зав’язку багатотонники.

асфа завод

– До закінчення цих робіт лишилося випустити ще 37 тисяч тонн суміші. Далі сподіваємося працювати на ремонт траси Шостка-Ямпіль, модернізацію ділянок дороги Шостка-Суми, – розповідає начальник промислової бази Олександр Лузан.

Якщо будуть виділені кошти на ремонт автошляхів на Глухівщині та у сусідніх районах, то їх теж готові покрити асфальтом власного виробництва.

Нагадаємо, розмістити потужний завод у Глухові вдалося після того, як у рамках державного експерименту через перерозподіл понадпланових доходів митниці Сумська область отримала майже 700 млн грн. Щоб ефективно використати кошти на ремонт доріг у регіоні, було проведено вже кілька нарад під головуванням народного депутата Андрія Деркача. Головне завдання – почати капітально ремонтувати дороги, якими возять дітей до шкіл.