Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

АТМОСФЕРА СВЯТА

Напередодні Дня Святого Миколая на Сумщині привітали дітей у школах-інтернатах.
  • 17.12.2021
  • газета "Неделя"
2021

Напередодні Дня Святого Миколая на Сумщині привітали дітей у школах-інтернатах.

Наближаються Новорічні та Різдвяні свята, найперше з них – День Святого Миколая. Свято, на яке чи не найбільше чекає дітвора.

Народний депутат України Андрій Деркач відвідав спеціалізовану школу-інтернат Путивльський мистецький ліцей та Шалигинську спеціальну школу. Окрім солодощів та фруктів справжню радість вихованцям подарували нові яскраві іграшки, настільні та розвивальні ігри, набори для творчості.

«Ми маємо традицію – щороку, напередодні Дня Святого Миколая, приїжджаємо до діток  у місцеві школи-інтернати. Спільними зусиллями намагаємось зробити для них свято. Зацікавленість та подяка дітей завжди найщиріша. Пам’ятаю і досі забути не можу, це було в середині 90-х, тодішні вихованці не мали жодної іграшки. Ми привезли нові чобітки, деякі діти спали з ними.

Цього року через карантинні заходи зустрілися в Шалигиному з дітьми на вулиці і домовилися про спільне свято після того, як область вийде з червоної зони. У Путивлі також передали подарунки та іграшки, а зустріч провели лише з керівництвом гімназії та визначили, що необхідно зробити та чим допомогти найближчим часом», – зазначив Андрій Деркач.

У свою чергу учні подарували народному депутатові сюрпризи, зроблені власними руками, та поділилися, що завжди чекають на гостей із нетерпінням.

«Тут навчаються діти з північного регіону  Сумської області. Більшість мають досить складні життєві обставини. Тому у свята чекають на казку, подарунки, увагу.  Ці дні насичені та цікаві, бо збуваються мрії. Святий Миколай завжди посилає добрих людей. І це дає надію, що такі ж  наставники траплятимуться їм і у майбутньому. Вже 25 років на кожне свято наші учні отримують подарунки від фонду Андрія Деркача. Народний депутат опікується нашими вихованцями, знає їх проблеми і знаходить можливість порадувати дітей, – прокоментувала директор Шалигинської спеціальної школи Тамара Слукіна

Нагадаємо, з благословення митрополита Сумського та Охтирського Євлогія та архієпископа Конотопського та Глухівського Романа, стартувала акція благодійного фонду народного депутата України Андрія Деркача «Наше майбутнє» та громадської організації «НАШ КРАЙ – Сумщина». Волонтерами акції у різних громадах Сумщини стали голови міських, сільських та селищних рад, депутати від партії «НАШ КРАЙ» та небайдужі мешканці. Вони завітають до особливих дітей, дітей з числа сиріт, вихованців інтернатів, дітей з багатодітних сімей або позбавлених батьківського піклування,  і тих, які опинилися у скрутних життєвих обставинах.

Тож протягом цього тижня очікувані подарунки потраплять до малечі і кожен отримає свою частку щастя та натхнення.