Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Буде асфальт

Почався ремонт дороги у напрямку від Глухова до КПП «Катеринівка». Відразу за містом уже почала працювати перша техніка.
  • 05.09.2018
  • газета "Неделя"
2018

Розпочався ремонт дороги від Глухова до контрольно-пропускного пункту «Катеринівка».

У понеділок, 3 вересня, почався ремонт дороги у напрямку від Глухова до КПП «Катеринівка». Відразу за містом уже почала працювати перша техніка. Поки йдуть підготовчі етапи, зрізується та вирівнюється асфальт. Як стало відомо, планують зробити 4,2 км новенького покриття, на що виділено 40 млн грн. За словами голови Глухівської районної держ­адміністрації Вікторії Сокол, фінансує все напряму Служба автомобільних доріг Сумської області у рамках проекту будівництва дороги КПП «Миколаївка» – Семенівка – Новгород-Сіверський – Глухів – КПП «Катеринівка». Правда, ремонтують дорогу державного значення окремими ділянками. Глухівський район увійшов у перелік завдяки співпраці Сумської ОДА, депутатів обласної ради та народного депутата Андрія Деркача.

Нагадаємо, що за останні роки покриття на дорозі до КПП «Катеринівка» настільки розбилося, що утворилися практично яма на ямі. Щоб дістатися до контрольно-пропускного пункту, потрібно витратити удвічі більше часу і добре розбити машину. Кажуть, іноземці часто їдуть і знімають відео, бо такого екстриму не бачили ніде. Жителі Соснівки і Шалигиного, які теж вимушені користуватися цією дорогою, говорять, що таксисти ще півроку тому накинули поверх встановленого тарифу ще 30 гривень.

Нагадаємо, загальна вартість робіт склала 126 млн грн, тендер виграло ТОВ «Автомагістраль-Південь». Завершити будівництво усієї дороги планують до кінця наступного року, а от глухівську частину зроблять уже цьогоріч.