Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

ЧАС ТВОРИТИ ДОБРІ СПРАВИ

На Глухівщині розпочалися благодійні акції до Дня Святого Миколая.
  • 15.12.2021
  • газета "Неделя"
2021

На Глухівщині розпочалися благодійні акції до Дня Святого Миколая.

Здавна цей день вважався найулюбленішим святом малечі та дорослих. Діти очікують солодощів та подарунків, а батьки намагаються втілити у життя їхні заповітні мрії. Часто бажання робити гарні справи виходить за межі родини та близьких людей, адже історія життя Святого Миколая надихає на творення добра.

Цього тижня в області, з благословення архієпископа Конотопського та Глухівського Романа, стартувала акція до Дня Святого Миколая благодійного фонду народного депутата України Андрія Деркача «Наше майбутнє» та громадської організації «НАШ КРАЙ – Сумщина». Волонтери акції завітають до особливих дітей, дітей з числа сиріт, вихованців інтернатів, дітей з багатодітних сімей або позбавлених батьківського піклування,  і тих, які опинилися у скрутних життєвих обставинах.

«Вже стало доброю традицією на Глухівщині долучатися до привітань тих категорій населення, які потребують особливої уваги. Це діти, у яких немає батьків, або є певні проблеми зі здоров’ям,  а також малята з сімей, які переживають негаразди. Сьогодні до акції долучилися депутати від «НАШОГО КРАЮ» усіх рівнів – обласні, районні, місцеві. Ми виконуємо місію із задоволенням, вітаємо малят і в селах, і в місті, вручаємо подаруночки, бачимо щасливі обличчя. І це нас радує, – зазначила Тетяна САВЕНКО, депутат Сумської обласної ради від партії «НАШ КРАЙ».

Ця акція вже стала традиційною. Кожного року до неї долучається все більше волонтерів, і все більше дітей отримують святкові солодощі в різних громадах області.

«Ми дуже вдячні підприємцям, сільгоспвиробникам та просто небайдужим громадянам, які підтримують цю акцію. Ці солодощі дарують дітям радість, незабутні відчуття свята. Також це гарний приклад для них, як важливо допомагати іншим», – зазначає Ніна НАНАЙ, голова благодійного фонду «Наше майбутнє».

Тож протягом цього тижня, саме до Дня Святого Миколая, очікувані подарунки потраплять до дітей, і кожен отримає свою частку щастя та натхнення.