Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Чемпіони «Шкіряного м’яча»

У Кролевці школярі-футболісти стали героями. Школярів вітали і народний депутат Андрій Деркач, і мер міста Олександр Бобровицький, і красиві дівчата, дякуючи за те, що прославили рідне місто на всю країну.
  • 07.09.2018
  • газета "Неделя"
2018

Під час святкування Дня міста Кролевець юні футболісти стали одними з головних героїв свята. Школярів вітали і народний депутат Андрій Деркач, і мер міста Олександр Бобровицький, і красиві дівчата, дякуючи за те, що прославили рідне місто на всю країну, ставши чемпіонами Всеукраїнських змагань «Шкіряний м’яч — Кубок Coca-Cola» U14 сезону 2017/2018.

«Це найбільше досягнення для дитячого і взагалі кролевецького футболу. Такої події в історії Кролевеччини ще не було», — прокоментував завідувач сектору молоді і спорту райдержадміністрації Микола Безверхий.

До такої перемоги юні футболісти йшли наполегливо, з року в рік набуваючи професійних навичок і майстерності свого наставника. Петро Андрійович — тренер від Бога, футбольний фанат, який відзначений багатьма нагородами. Він гартує майбутніх зірок футболу вже не одне десятиліття, працюючи в ДЮСШ та в СШ № 1. Безпосередньо з цією командою професійно займається 6 років. І це дало гарні результати. Вони — неодноразові призери обласних змагань, це — єдина команад, яка представляла нещодавно Україну в Білорусі. Велику підтримку спортсменам надає їх головний спонсор з міста Харків, який здійснює перевезення пасажирів з Харкова до Кролевця, Володимир Вікторович Калуженов.

«Володимир Калуженов запримітив професійну гру нашої команди, як тільки ми вперше поїхали до Харкова на турнір і ось уже 4 роки він допомагає нам в усьому: забезпечує гравців формою, м’ячами, транспортом. Крім того, діти за його рахунок можуть ще й оздоровитися влітку на морі», — із вдячністю сказав Петро Пустовойт.

Коли чемпіони повернулися додому, їх урочисто зустрічали біля СШ № 1 однокласники, друзі, вчителі, батьки, керівники міста і району. Найтепліші слова шани і вдячності юним футболістам та їхньому тренеру звучали у  виступі директора СШ № 1 Миколи Погорєльського. Вручили солодкі подарунки та висловили найкращі побажання міський голова Олександр Бобровицький, голова райдержадміністрації Олег Кучерявий. З гордістю і радістю про переможців під час особистого спілкування говорили батьки, однокласники, зокрема Анастасія Сіра та Ліза Піскун висловили впевненість, що таких перемог у їхніх завзятих футболістів ще буде багато і вони ними пишаються.

А на святі з нагоди Дня міста чемпіони та їхній наставник стали головними героями. Тепло привітали їх з високим досягненням міський голова Олександр Бобровицький разом з  народним депутатом Андрієм Деркачем та архієпископом Конотопським і  Глухівським Романом. Кожному гравцеві було вручено сертифікат на 1 тисячу гривень та солодкий подарунок для всієї команди. Крім того, народний депутат пообіцяв юним футболістам подарувати бутси, а їхній тренер, за словами міського голови, отримуватиме щомісячні премії протягом року.

Нагадаємо, з 27 по 29 серпня у Новій Каховці, що на Херсонщині, проводилися Всеукраїнські фінальні змагання «Шкіряний м’яч — Кубок Coca-Cola» U14 сезону 2017/2018. Участь у них брали вісім найкращих шкільних команд з різних регіонів України, серед яких і юні кролевецькі футболісти — вихованці Петра Пустовойта. Коли цей турнір транслювався в режимі онлайн через Інтернет, то за ним, мабуть, спостерігали чи не всі кролевчани і, затамувавши подих, уболівали за своїх юних гравців. Особливо цікавим видався вирішальний матч між командою НВК № 2 м. Нова Каховка та СШ № 1 м. Кролевець. Обидві команди наполегливо боролися за омріяну перемогу, але так і  не спромоглися на результативні удари — 0:0. А  в  серії післяматчевих пенальті воротар кролевецької команди взяв два удари суперника, і наші земляки перемогли з рахунком 5:4! Про це повідомляє газета «Кролевецький вісник» №37 за 07.09.18.