Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

ДБР відкрило кримінальні провадження проти НАБУ, – рішення суду

ДБР відкрило кримінальні провадження проти співробітників НАБУ, які переслідували представників СБУ, які займалися справою судді Чауса. Це сталося після звернення до суду нардепа Деркача.
  • 17.11.2021
  • Вести, Українські новини, Комсомольська правда
2021

ДБР відкрило кримінальні провадження проти співробітників НАБУ, які переслідували представників СБУ, які займалися справою судді Чауса. Це сталося після звернення до суду нардепа Деркача, повідомляє сам нардеп у своєму телеграм-каналі.

“За рішенням суду Державне бюро розслідувань відкрило одразу три досудові розслідування в кримінальних провадженнях за порушення бравими бійцями НАБУ КК України (ч.1 ст.365 – перевищення службових повноважень; ч. 2 ст.343 – втручання в діяльність правоохоронних органів; ст. 341 – захоплення державних будівель) під час погоні за співробітниками СБУ цього літа”, – повідомляє Андрій Деркач.

Нардеп також повідомляє, що це не був приватний конфлікт і навіть не конфлікт двох відомств.

“Це був сигнал представників зовнішнього управління тим, хто сидить на Банковій. Мовляв, не забувайте, хто в українському домі американський господар. І, мабуть, сигнал був получений і взятий до відома”, – зазначає Деркач.

Народний депутат подав заяву до ДБР про перевищення службових повноважень та незаконне проникнення до державних органів влади.

“Спочатку у ДБР впевнено відписалися, що не знайшли підстав для внесення відомостей до ЄРДР. Після цього ми пішли до суду та отримали наказ для ДБР відкрити досудові розслідування. НАБУ і всім їх сателітам давно настав час зрозуміти, що Дикий Захід – це їхні мрії, а не Україна, а заступництво зовнішнього управління – це не ліцензія на свавілля та правовий нігілізм”, – резюмував нардеп.

У додатку до своєї посади Деркач виклав отримане повідомлення про початок досудового розслідування.

Як повідомлялося раніше, у п’ятницю 30 липня стало відомо, що викраденого українського суддю Чауса знайшли у селі Мазурівка на Вінниччині, його було затримано національною поліцією, а потім СБУ. Співробітники НАБУ спробували відбити у СБУ суддю Чауса, проте це не вийшло.