Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

День Перемоги на Ямпільщині відсвяткували малолюдно, але, як ніколи – задушевно!

Сьогодні на Ямпільщині відбулись святкові заходи з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
  • 08.05.2020
  • Pivnich News
2020

Сьогодні на Ямпільщині відбулись святкові заходи з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У зв’язку з карантином, заходи у кожному населеному пункті району проходили малолюдно. У Дружбі, Свесі, Паліївці,Орлівці, Марчихинійбуді учасникам бойових дій в роки другої світової вручили подарунки від народного депутата України Андрія Деркача.

Ямпіль

Першими до Меморіалу загиблим Ямпільчанам в роки другої світової війни прийшли віддати шану працівники Ямпільської районної ради та райдержадміністрації. Голова Ямпільської районної ради Ольга Губар, разом з тимчасово виконуючою обов’язки голови РДА Іриною Калюжною поклали квіти до підніжжя Меморіалу та вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання.

Дружба

Голова Дружбівської громади Євген Харитонов, депутат міської ради Олексій Котляров, поклали квіти до пам’ятника воїнам Великої Вітчизняної війни.

У Дружбі залишилися живими 5 учасників бойових дій другої світової війни:

Єгор Воробйов, Іван Карпенко, Єгор Людкевич, Олександр Молявко та Андрій Раскосов. Можна сказати, що це найбільший за кількістю бойовий склад ветеранів у районі.

І до кожного з них у гості завітали голова громади Євген Харитонов, з подарунками від народного депутата України Андрія Деркача, та депутат міськради Олексій Котляров.

Піснями юності винуватців Свята, піснями воєнних років, вітали старих солдатів учасники художньої самодіяльності Чуйківського сільського клубу.

Слова вдячності від усіх дружбівчан найпочеснішим мешканцям громади передав і низько вклонився голова міської ради Євген Харитонов.

 

Свеса

Як тільки заграв баяніст під вікнами багатоповерхівок Свеси, зазвучали пісні років Великої Вітчизняної, у виконанні самодіяльних акторів Ямпільського РЦКД – біля під’їздів почали збиратися люди.

А на ганок вийшов  орденоносець, учасник бойових дій Олександр Лямін. Голова районної ради Ольга Губар привітала ветерана зі священним святом, побажала міцного здоров’я і вручила Олександрові Павловичу подарунок від народного депутата України Андрія Деркача.

Свесянин Степан Нечипоренко брав участь у боях за Київ. Нині ним опікується велика, дружна родина. І Степанові Петровичу були вручені подарунки та присвячені пісні.