Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Депутати подали до суду на Гройсмана

  • 10.10.2017
  • Українські новини
2017

3 депутата Верховної Ради (Андрій Деркач, Юрій Одарченко і Валерій Дубіль) подали в суд на прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з вимогою внести в Раду подання на призначення міністра охорони здоров’я України. Про це на своїй сторінці в Facebook написав депутат Андрій Деркач.

“Кабмін Гройсмана був сформований півтора року тому. Без міністра охорони здоров’я. За цей час прем’єр не зробив жодної спроби призначити легітимного міністра. Наголошую: жодної. Судячи з усього, Гройсман першовідкривач формули, як призначити на одну з ключових посад у державі людини і не погоджувати її з Верховною Радою. Таким чином, найважливіша сфера, що стосується життя і здоров’я українців, віддана на відкуп людини з невизначеним статусом – в.о. міністра”, – написав Деркач.

Депутат також вважає, що “за час нелегітимного керівництва МОЗ Супрун наламала чимало дров”.

“Підготовлена “медична реформа” з порушенням прав українців, передбачених Конституцією. Реакція прем’єра? Нуль. Друга. В Україні відсутні вакцини і сироватки від смертельно небезпечних хвороб – проти сказу, ботулізму, що вже призвело до смерті людей. Причина – зрив національних галузевих програм. Реакція прем’єра? Нуль. Третє. В Україні зірвана програма закупівлі ліків за останні три роки. Внаслідок лікарні по всій країні недоотримали життєво необхідні препарати. Реакція прем’єра? Нуль”, – зазначив депутат.

Тому депутати вимагають у суді “визнати протиправною бездіяльність прем’єра і зобов’язати його негайно внести у Верховну Раду подання на призначення міністра охорони здоров’я України”.