Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Депутати вимагають зниження тарифів в Україні

Народні обранці разом із депутатами обласної ради Сумщини подали позов до Окружного адмінсуду Києва. Вимагають зниження тарифів в Україні
  • 15.01.2021
  • Подробиці, Інтер, телеканал "Наш", News One
2021

Народні обранці разом із депутатами обласної ради Сумщини подали позов до Окружного адмінсуду Києва.

Підвищені тарифи і скасовані пільгові 100 кіловат електроенергії – такий “подарунок під ялинку” зробила влада для українців напередодні нового року. Реакція не забарилася. Місцеві депутати – на засіданнях рад – вирішували, що робити із захмарними розцінками. Постановили – йти до суду. І хоча напередодні уряд пообіцяв на період карантину знизити ціни на газ – обранців це не влаштувало.

Андрій Деркач, народний депутат:

“Під нашим тиском, під тиском партії “НАШ КРАЙ” та інших партій, уряд частково скасувало рішення про підвищення ціни на газ, нам цього недостатньо. Ми вимагаємо подальшого зниження ціни на газ, та подальшого зниження цін на тепло і на електроенергію, тому що якщо порівняти ціни на газ, які були в минулому році, в січні, лютому, з цими цінами, то ми бачимо ефект “чорної пятніці”, тариф підвищують на 100%, а потім знижують до 20%”.

До того ж у позові депутати від партії “Наш Край” вимагають скасувати рішення Нацкомісії з питань регулювання енергетики та комунальних послуг про підвищення тарифів на тепло для низки ТЕЦ.

Валерій Волков, голова фракції партії “НАШ КРАЙ” у Сумській області:

“Не враховуються реальні доходи населення, а ставиться чисто економічна сторона, при чому це не державна зацікавленість в цій справі, а приватних компаній. Ми дійсно вимагаємо, щоб у нас зараз припинили всі підвищення тарифів для теплових електростанцій, це в свою чергу припинить це свавілля, яке врешті-решт відбивається на кишені наших людей”.

Обранці кажуть: нині суд – єдина можливість відстояти права українців і знизити комунальні тарифи, та сподіваються на справедливе рішення.

Андрій Деркач, народний депутат:

“Влада тисне на людей підвищенням тарифів – ми тиснемо на владу разом з людьми і єдиний вихід з цієї ситуації який ми бачимо – це продовження тиску на владу, але з точки зору закону, вирішення питання в судах”.

Поки що так вчинили лише депутати з Сумщини від партії “НАШ КРАЙ”, але обранці кажуть – масові позови до суду від інших обласних рад – лише питання часу.