Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Деркач: Подали позов у Європейський суд із прав людини, щоб захистити українців від нелегітимного глави МОЗ

Українська влада ігнорує реальну загрозу здоров'ю і життю мільйонів українців, тому рішення за неї ухвалить Європейський суд із прав людини, заявив позафракційний народний депутат Андрій Деркач.
  • 29.05.2019
  • Гордон, КП в Україні, Znaj.UA, Апостроф
2019

Українська влада ігнорує реальну загрозу здоров’ю і життю мільйонів українців, тому рішення за неї ухвалить Європейський суд із прав людини, заявив позафракційний народний депутат Андрій Деркач.

Позафракційний народний депутат України Андрій Деркач подав позов у Європейський суд із прав людини через те, що уряд не ухвалює рішення про призначення міністра охорони здоров’я. Копію позову депутат опублікував на своїй сторінці у Facebook.

Нардеп переконаний, що порушують права мільйонів українців, коли уряд роками не призначає міністра охорони здоров’я, а його обов’язки виконує Уляна Супрун.
“Подали позов до Європейського суду з прав людини, щоб захистити українців від нелегітимного глави МОЗ. Країна понад два роки живе без законного міністра”, – зазначив Деркач.

Політик додав, що в медичній сфері сьогодні багато проблем.

“Країна живе із закриттям ФОП, зокрема, на моїй рідній Сумщині, із хронічним недофінансуванням медицини і збоями в життєво важливих програмах: доступні ліки, безкоштовна діагностика тощо, – написав він. – Так далі тривати не може. В Україні має з’явитися легітимний міністр охорони здоров’я. Українська влада ігнорує реальну загрозу здоров’ю і життю мільйонів українців. Тому рішення за неї ухвалить Європейський суд”.