Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Деркач: за рішенням суду ВР надасть склад парламентської коаліції

Окружний адміністративний суд міста Києва вимагає від Верховної Ради надати поіменний список депутатів, які входять до коаліції. Відповідне рішення суду опублікував на своїй сторінці народний депутат Андрій Деркач.
  • 04.03.2019
  • Обозреватель, Інтерфакс, РБК-Україна
2019

Окружний адміністративний суд міста Києва вимагає від Верховної Ради надати поіменний список депутатів, які входять до коаліції. Відповідне рішення суду опублікував на своїй сторінці народний депутат Андрій Деркач.

Деркач зазначив, що Рада повинна надати суду інформацію до 12 березня.

“Ситуативні голосування і договорняки парламентської більшості можуть стати темою багатьох журналістських розслідувань. Чому депутати часто не можуть зібрати 226 голосів при нібито існуючій коаліції, намагаючись нашкребти по іншим фракціям потрібні голоси? Може, тому що коаліції по факту не існує? Тому я звернувся до окружного адміністративного суду зажадати у ВР список депутатів, яких входять в парламентську коаліцію. Суд позов задовольнив”, – зазначив Деркач.

Нардеп нагадав, що судитися через призначення Супрун в міністерство охорони здоров’я.

“Наприклад, історії з паралічем міністерства охорони здоров’я – вже більше року. Одне з найважливіших міністерств – без міністра. Як можна допустити таке? В країні реформують медицину, а людину, яка потім відповість за весь хаос і розвал системи охорони здоров’я – немає. Є блогерша, яка в соцмережах дає поради, як правильно мочити манту”, – зазначив Деркач.

Він нагадав, що коаліція не діє і не пропонує кандидатуру на пост міністра охорони здоров’я.

Так звана коаліція не пропонує нікого на пост глави МОЗ. Кабмін у відповідь нікого не призначає. І їх це влаштовує. Але це не влаштовує українців.

Скоро дізнаємося, що ховається за поняттям “коаліція”. Сподіваюся, депутатів там виявиться більше, ніж букв в цьому гучному слові”, – написав Деркач.

Як відомо народний депутат Андрій Деркач подав до суду через призначення міністра охорони здоров’я, якого Кабмін не призначає через відсутність кандидатури від коаліції.