Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Деркач закликав Гройсмана узгодити створення 6 госпітальних округів в Сумській області

  • 29.05.2017
  • Обозреватель
2017

Підтримати план створення шести госпітальних округів на Сумщині закликають прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана лікарі області. Відповідне звернення було ініційовано на круглому столі з питань розвитку медичного обслуговування народним депутатом Андрієм Деркачем.

За словами Деркача, в Сумській області має бути створено 6, а не 4 госпітальних округи.

“У нашій області має бути створено 6 округів. Якщо не буде Глухівського і Роменського округів, як пропонують деякі представники місцевої влади, то значна частина людей залишиться без будь-якої медичної допомоги. Від найвіддаленішого населеного пункту до лікарні буде 100 кілометрів. Цю відстань ніяк не здолати за 60 хвилин”, – зазначив Андрій Деркач.

Андрій Деркач переконаний, що в області мають бути створені Сумської, Глухівський, Конотопський, Охтирський, Роменський та Шосткинський госпітальні округи.

“Я буду відстоювати на рівні центральної влади створення саме 6, а не 4 округів”, – заявив Деркач.

Звернення до Гройсмана підтримали всі учасники круглого столу. До ініціативи Андрія Деркача приєднався також і мер Глухова Мішель Терещенко.

Як відомо, госпітальний округ передбачає функціональне об’єднання закладів охорони здоров’я, забезпечує надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги населенню цієї території. До складу госпітального округу повинні входити як мінімум одна багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування першого і / або другого рівня та інші заклади охорони здоров’я.