Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Деркач заявив про можливі “маски-шоу” в офісі “Ери” через розслідування щодо НАБУ: документ

  • 16.08.2017
  • Обозреватель
2017

Народний депутат Андрій Деркач звернувся до Президента України Петра Порошенка із закликом не допустити з боку силових органів протиправних дій щодо журналістів “Ери” та сім’ї самого депутата. Про це йдеться в повідомленні на сторінці політика в фейсбук.

За інформацією Деркача, проти журналістів холдингу “Ера” й особисто депутата готується низка протизаконних дій з боку представників деяких силових відомств.

“У мене з’явилася інформація, що найближчим часом у мобільний офіс “Ери” і моєї приймальні вломляться “маски-шоу”. Припускаю, будуть проведені протиправні оперативно-розшукові та слідчі дії з боку правоохоронних органів зі спробою звинуватити мене і журналістів у незаконній діяльності”, – заявив народний депутат.

Причиною загрози депутат назвав ініційоване ним розслідування ГПУ, на підставі журналістського розслідування “Ери” про протиправну діяльність зокрема представників Національного антикорупційного бюро України.

Деркач закликав Порошенка вжити всіх необхідних заходів щодо збереження законних прав і свобод представників ЗМІ.

“Сподіваюся, що Ви втрутитеся в цю ситуацію і не дасте зловмисникам у погонах вчинити злочин. Покладаю на Вас як гаранта Конституції відповідальність за життя і безпеку журналістів на час проведення розслідування”, – закликає Андрій Деркач.

Як повідомлялося, 15 серпня ЗМІ опублікували документ ГПУ про початок кримінального провадження за фактом втручання представників НАБУ у вибори Президента США. Розслідування було розпочате з ініціативи народного депутата Андрія Деркача на підставі журналістського розслідування “Ери-медіа”. Сам Деркач підтвердив факт звернення в Генпрокуратуру, опублікувавши його копію на своїй сторінці в фейсбук.