Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

ДЯКУЄМО ЗА ПЕРЕМОГУ!

  • 11.05.2016
  • газета "Неделя"
2016

Народний депутат Андрій Деркач передав привітання.

Святкові листівки та продуктові набори від народного депутата за нашим виборчим округом Андрія Деркача до 9 Травня отримали 1200 учасників бойових дій, інвалідів війни та вдів учасників бойових дій. Вітаючи земляків з Днем Перемоги, він підкреслював свою подяку за те, що старше покоління вистояло в тій страшній, найжорстокішій за всю історію людства війні.

Ніколи не міг подумати, що побажання мирного неба над головою стане таким актуальним в країні, яку Ви відстояли такою дорогою ціною. Тому 9 травня для нас, Ваших дітей, онуків, правнуків, – священне свято, найголовніший. Адже без нього не було б багатьох інших, – говорить депутат.

фото на сайт

Від його імені ветеранів Глухова, Глухівського, Путивльського, Шосткинського, Кролевецького, Ямпільського та Середино-Будського районів відвідали керівники районів, активісти, депутати місцевих та обласної рад, школярі.

Сказати, що люди похилого віку були раді увазі – нічого не сказати. Багато з них показували по 10-15 листівок від Андрія Деркача за минулі роки, які вони, виявляється, зберігають.