Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Емоції зашкалюють

  • 10.08.2017
  • газета "Неделя"
2017

46 маленьким глухівчанам подарували незабутню поїздку до Києва.

Група побувала на екскурсії у Києво-Печерській Лаврі, а потім після смачного обіду розважилася в аквапарку.

– Емоцій надзвичайно багато, – розповідає одна із учасниць поїздки Анна Москаленко. – Пізнавально та цікаво було у печерах Лаври, де знаходяться мощі святих. Велике захоплення викликали древні фрески у стилі українського бароко, що прикрашають Успенський та Троїцький собори. Вразили дзвіниця, фантастичні краєвиди міста, широкий Дніпро, багато сучасних споруд. Ця поїздка до Києва залишила приємні спогади.

Але найбільше сподобався дітлахам відпочинок в аквапарку. Різноманітні водні атракціони, басейни та багато інших розваг нікого не могли залишити байдужими.

фото поїздки

– Я доросла людина, і то маю стільки вражень! Чудово, що діткам подарували таку можливість. На жаль, сьогодні далеко не кожна родина може дозволити собі подібні розваги. З власного досвіду скажу, що ми ще з зими плануємо з племінниками таку поїздку, але то фінанси не дозволяють, то з роботи не відпускають, – ділиться керівник однієї з груп Лідія Кирпичко.

Поїздку дітям пільгових категорій влаштували за ініціативи народного депутата Андрія Деркача. Такі ж пізнавально-розважальні мандрівки чекають на дітей з усього округу народного депутата.

Так, уже побували у Києві більше сотні дітей із Середино-Будщини та Ямпільщини, незабаром планується поїздка для дітей з Кролевецького, Шосткинського, Путивльського та Конотопського районів.