Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Гастролі “Гарних дітей”

Більше трьох тисяч дітей змогли побачити різдвяну казку від команди КВК «Гарні діти» з Ямполя.
  • 17.01.2019
  • газета "Неделя"
2019

Більше трьох тисяч дітей змогли побачити різдвяну казку від команди КВК «Гарні діти» з Ямполя.

З шаленим успіхом, оваціями та аншлагами пройшла казкова вистава «Неймовірні пригоди Аліси» в Ямполі, Глухові, Дружбі, Середино-Буді, Путивлі, селі Степному, Кролевці. Юні актори з ямпільської команди КВК «Гарні діти» вразили професіоналізмом та харизмою. Приміром, у Глухові бажаючих зануритися у театральний світ було стільки, що довелося навіть доставляти стільчики у районному будинку культури. Після вистави Дід Мороз зі Снігуронькою та героями водили з дітками хороводи, проводили конкурси, тож малеча не лишилася без подарунків.

Як розповіла нам керівник гуртка КВК «Гарні діти» Ямпільського районного ЦДЮТ Марина Баннік, підготовка тривала з жовтня. Сценарії постановок керівниця пише сама, також переробляє слова відомих хітів. Інколи у цьому допомагають старшокласники. До команди КВК «Гарні діти» входять учні з Ямполя та району. Це талановита молодь різного віку, що постійно бере участь у спектаклях.

– Третій рік поспіль ми можемо подорожувати та показувати наші вистави не лише на ямпільській сцені. Раніше було шкода, бо поставиш казку, раз її подивляться і все. Але зараз завдяки підтримці народного депутата Андрія Деркача вдалося безкоштовно показати казку аж десять раз. Ми змогли придбати власну апаратуру: колонки, пульт, мікрофони, – розповідає Марина Баннік.

Бюджет казки становить близько 26 тисяч гривень. Спеціально розробляли та шили костюми для усіх персонажів. Для спецефектів використовували відео. Здебільшого монтували його самі, лише один уривок взято з фільму.

Аліса – звичайна сучасна дівчинка, в якої лише одна мрія – просидіти усю новорічну ніч в Інтернеті, щоб їй ніхто не заважав. Але з героїнею почали коїтися дива – вона потрапила у чарівну країну. Один за одним їй трапляються казкові персонажі. Кожен з них має свій образ та характер: красуня-королева Троянда з цілим садом квітів, модна гусениця Гуся та її шанувальник закоханий Жук, дивакуватий Кролик та Капелюшник, що запізнюються на бал до примхливої Червоної Королеви, чого вартий лише словесний двобій Чорної та Білої Королев шахів. Сюжет сучасної казки настільки захопливий, що навіть ті дітлахи, що прийшли на виставу з гаджетами, на дві години геть забули про їх існування.

– Я читала цю казку в оригіналі, але постановка мені сподобалася більше. Навіть в якісь моменти впізнала себе. Ну, наприклад, коли Аліса сиділа в планшеті. Ще дуже класно, що звучали сучасні хіти, перероблені під зміст казки. Не чекала, що вистава буде настільки актуальною та осучасненою. Чекаю новинок від «Гарних дітей», – ділиться враженнями учениця 7 класу Баницького НВК Марина Гамалей.

Не менше глядачів здивувала акторська гра дітей.

– Поставлені рухи, міміка, жести, вимова. Як дорослі актори! Дивлячись на це все, самій навіть хотілося б навчитися такої майстерності, перейняти уміння, – ділиться вихователька Глухівського ліцею-інтернату Олена Юрченко, що привела на виставу свою семилітню доньку Меланію. – Напевно, досвід у цих діток колосальний, ведуть себе впевнено. А фінальне прощання взагалі вразило до сліз.