Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Гірки і пісочниці

Відразу чотири нових дитячих майданчика встановили на Кролеветччині. Три стандартні великі майданчики з гойдалками, гіркою, лавочками встановили в самому Кролевці, одну - в Яровому.
  • 22.06.2018
  • газета "Неделя"
2018

Відразу чотири нових дитячих майданчика встановили на Кролеветччині.

Три стандартні великі майданчики з гойдалками, гіркою, лавочками встановили в самому Кролевці, одну – в Яровому. Тепер діти грають і навіть не замислюються, як дорослі дядьки вирішили це питання. Насправді така дитяча радість стала можливою завдяки фінансуванню з декількох джерел і активності самих кролевчан.

Минулого тижня міські майданчики, якими вже місяць користуються діти, проінпектував народний депутат Андрій Деркач, який допоміг добитися виділення субвенції з держбюджету. У багатоповерхівках по проспекту Миру, 9 і 12, а також в мікрорайоні Шанхай депутата зустрічали мешканці будинків. Так як поруч з ним були і міський голова Олександр Бобровицький, і голова райради Микола Авраменко, і кілька депутатів міської та районної рад, то жителі не втрачали нагоди нарізати владі інші завдання, поговорити про політику, задати питання.

Але головне, звичайно, було утримання дитячих майданчиків, продовження благоустрою дворів.

«Я в цьому найвіддаленішому від центру мікрорайоні живу з 1985 року. Як набудували будинків, так все і зупинилося, ні дворів нормальних немає, ні доріг, ні гірок. Так що новий дитячий майданчик відчувають і маленькі, і великі, що не натішаться. Давайте продовжувати, не зупиняйтеся», – просить Людмила Колесник.

За словами міського голови Кролевецької ОТГ Олександра Бобровицького, «зараз така ситуація в країні, що нічого не дають робити, якби не допомога народного депутата, то взагалі було б погано».

У свою чергу Андрій Деркач підкреслив, що в даному випадку ініціатива виходила від самих жителів, які постійно зверталися до місцевої влади, самі кролевчани знайшли в бюджеті 10% на співфінансування, підключилися місцеві депутати.

Нагадаємо, на придбання та установку чотирьох майданчиків була спрямована субвенція з держбюджету на соціально-економічний розвиток у розмірі 222 тис. грн.