Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Готується замах на вбивство мене і експрокурора Кулика, — Деркач

Народний депутат Андрій Деркач заявив про те що на нього і на експрокурора ГПУ Костянтина Кулика готується замах, його виконавці вже прибули в Україну.
  • 06.04.2021
  • Інтерфакс, Strana.UA, Українські новини, Гордон, Українська правда, Фокус, Весті, Дело
2021

Народний депутат Андрій Деркач заявив про те що на нього і на експрокурора ГПУ Костянтина Кулика готується замах, його виконавці вже прибули в Україну.

Про це Деркач повідомив в своєму Telegram-каналі.

“Група з 9 осіб, переважно громадяни Великобританії, які прибули в Україну. Зараз вони збирають дані про мене і Кулика для складання плану і безпосередньо фізичної ліквідації. Як вдалося з’ясувати, одним з безпосередніх виконавців вбивства повинен стати громадянин Албанії, член згаданої групи”, – заявив Андрій Деркач.

За словами народного депутата, ймовірні виконавці замаху належать до воєнізованого крила компанії, яка перебуває в договірних відносинах з компанією “KROLL Associates UK LTD”.

“KROLL Associates UK LTD” – одна з великих компаній, що спеціалізується на оцінці ризиків, проведенні корпоративних розслідувань і забезпеченні безпеки. АЛЕ! Ще KROLL має окремий недержавний воєнізований підрозділ фахівців “широкого профілю”. Вони виконують будь-які замовлення, як державних спецслужб, так і приватних корпорацій по всьому світу”, – каже Деркач.

Андрій Деркач також зазначив, що вищевказана компанія – “ветеран в українському питанні”. Її представники проводили розслідування вбивства Гонгадзе, аудит діяльності уряду Тимошенко 2008-2010 років на замовлення Януковича, обслуговували компанію “Burisma” і допомагали в націоналізації “Приватбанку”.

“Зараз згадана група збирає дані про мене і Кулика з метою фізичного усунення. Про це відомо деяким колишнім і діючим співробітникам британської розвідки “МІ-6”, – підкреслив Деркач.

На його думку, прізвища замовників не пов’язані з розслідуванням вбивства Гонгадзе і аудитом уряду Тимошенко.

“Я розумію, що “тисну руку і обіймаю” вийшло образливо. І оприлюднення схем багатомільярдної міжнародної корупції вищих державних діячів України та інших держав для них теж прикро. Розумію також, що найбільшому хабарнику, що відсиджується на яхті і який погорів на 6 мільйонів доларів сильно прикро. Але “прикро” – це якраз привід задуматися про скоєні злочини, а не планувати нові. Навіть з такою солідною структурою як МІ-6, KROLL і їх підрядники. Адже і так на пару довічних накопичилося”, – резюмував Деркач.

Андрій Деркач вже направив заяву на ім’я генпрокурора Венедиктової, в якому просить розслідувати діяльність воєнізованої групи і спецагентів “KROLL Associates UK LTD”, перевірити законність такої діяльності “KROLL Associates UK LTD” на території України і встановити причетність “KROLL Associates UK LTD” до незаконного збору інформації, спостереження та підготовки до замаху на вбивство громадян України.