Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Краще мало, але краще

Високопосадовці проінспектували ремонт дороги Глухів – КПП «Катеринівка». Триває довгоочікуваний капітальний ремонт регіональної автомобільної дороги Р-65 на ділянці Глухів – КПП «Катеринівка» на загальну суму 40 млн грн.
  • 04.10.2018
  • газета "Неделя"
2018

Високопосадовці проінспектували ремонт дороги Глухів – КПП «Катеринівка».

Триває довгоочікуваний капітальний ремонт регіональної автомобільної дороги Р-65 на ділянці Глухів – КПП «Катеринівка» на загальну суму 40 млн грн. Буде зроблено з нуля близько 4 км високоякісного покриття, на сьогодні дорожники виконали 90% основного проїзду, але залишається багато роботи з узбіччями, які треба відсипати, буде і розмітка, і всі знаки.

У суботу хід робіт проінспектували народний депутат Андрій Деркач, депутат облради Олег Бояринцев, голова Глухівської РДА Вікторія Сокол, голова райради Олексій Ткаченко. Про технологічні нюанси роботи їм розповів начальник дільниці ТОВ «Автомагістраль-Південь» Олексій Анохов. А інспектор технагляду Євген Стеценко повідомив, що вони прискіпливо контролюють якість. Так, на минулому тижні відправили зразки нижнього шару до київської лабораторії.

За словами Андрія Деркача, ремонт цього відрізку вдалось зробити за так звані «митні гроші», які надходять від перевиконання митних платежів по всій території України. Завдяки спільній роботі народних депутатів-мажоритарників і керівництва області Сумщину вдалось включити до цього експерименту.

– Тепер ми думаємо, як залучити кошти для продовження ремонту цієї дороги. Так, було б добре, якби ще в цьому році дійшли хоча б до Заруцького. А взагалі наша позиція щодо ремонту доріг наступна: краще зробити менше, але якісно. Бо ямкові ремонти – це шлях у нікуди, це розмазування грошей по дорогах. Плануємо за цією ж схемою відремонтувати ще кілька дуже проблемних відрізків у наших районах, – прокоментував А. Деркач.

До речі, дорожнє питання розглядали і на сесії районної ради 26 вересня. Там було складено звернення до Кабміну, Служби автомобільних доріг з проханням виділити кошти на продовження ремонту дороги в напрямку Катеринівки.