Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Ліквідація ям

За рахунок субвенції з державного бюджету в цьому році Сумська область отримала 457 млн ​​грн на капітальний та поточний ремонти доріг.
  • 01.06.2018
  • газета "Неделя"
2018

Глухівщина і сусідні райони отримали більше 105 млн грн на ремонт доріг.

За рахунок субвенції з державного бюджету в цьому році Сумська область отримала 457 млн ​​грн на капітальний та поточний ремонти доріг. Також близько 221 млн грн прийшло в рамках так званого митного експерименту, коли кошти від перевиконання доходів спрямовуються на ремонт доріг. З цих грошей Глухівщина і сусідні райони півночі області отримають більше 105 млн грн.

За словами народного депутата Андрія Деркача, який є членом Бюджетного комітету Верховної Ради, це не остаточна сума на поточний рік, сьогодні розглядається можливість виділення ще по кілька мільйонів на район або ОТГ.

У виборчому окрузі, куди входять Кролевецький, Путивльський, Ямпільський, Глухівський, Середино-Будський, Путивльський та окремі села Шосткинського та Конотопського районів, ще на початку року пройшли робочі зустрічі з питань ремонту доріг.

«Ми разом з керівниками районів визначили найпроблемніші ділянки. Хоча дороги практично скрізь повністю убиті. Моя позиція залишається незмінною: час починати робити на окремих ділянках капітальний ремонт, а не розмазувати гроші у вигляді ямкових ремонтів. Так ми потроху, по 2-3 кілометри, покладемо хороше покриття. А то всі гроші навесні сходять разом зі снігом», – коментує А. Деркач.

За кошти, які область отримала від перевиконання доходів митниці, будуть відремонтовані відрізки траси Суми-Путивль-Глухів, ділянки від контрольно-пропускного пункту «Середино-Буда» до Ямполя і Берези, а також під’їзд до Дружби. Ще в планах – ремонт від КПП «Миколаївка» через Новгород-Сіверський до Глухова і КПП «Катеринівка». На це виділено 50,9 млн грн.

За 9,5 млн грн субвенції з держбюджету в Глухівському районі планується відремонтувати дороги Дунаєць-Семенівка, Глухів-Вороніж і до Горілого. У Глухові ж 1 млн грн піде на вулицю Некрасова і 400 тис. грн – на провулок Шкільний.

У Ямпільському районі вирішили продовжити реанімувати напрямок до села Княжичі, через Свесу і Марчихину Буду.

«Місяць тому нам вдалося купити автобус, це був єдиний можливий варіант вийти з практично транспортної блокади майже тисячі жителям Княжичів, Орлівки і Микитівки. Через розбиту дорогу туди відмовлялися пускати маршрутки усі перевізники. Направили 890 тисяч з держбюджету на купівлю автобуса, а тепер логічно продовжуємо рухатися в тому ж напрямку: на ремонт дороги виділено 4,2 млн грн. Це невелика сума, її не вистачить на 15 кілометрів, але для районного бюджету це значна допомога», – впевнений А. Деркач.

Додаткові 4,1 млн грн отримала Дружба, де готуються привести в порядок вулиці Набережну, Заводську і пров. Вишневий.

У Кролевецькому районі 8,2 млн грн розподіляться між ділянками Кролевець-Добротове-Терехово, об’їзною дорогою і Дубовичі-Воргол. У Конотопському 4,2 млн грн підуть на Козацьке-Путивль. Ще на 3,1 млн грн відремонтують вулиць в самому Кролевці, зокрема вул. Воїнів-інтернаціоналістів, Козацьку, Островського та Андріївську.

У Путивльському районі 8,2 млн грн вирішено витратити на напрям від Линове через Бояро-Лежачі до кордону з РФ. На Середино-Будщині в планах – поточний ремонт від Великої Берізки до Пигарівки і Чернацького (2,2 млн грн) і від Зноб-Новгородського до Каліївки через Очкине і Кривоносівку (1,8 млн грн). Зноб-Новгородське зможе вкласти в вулиці Заводську і Трудову 2,4 млн грн.

Сьогодні оголошені тендери з пошуку виконавців робіт, замовником виступає Служба автомобільних доріг у Сумській області.