Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Любов у Глухові

На День всіх закоханих студентська молодь Глухова організувала благодійний ярмарок, а для студентів влаштували відрив київські шоу-мени.
  • 20.02.2019
  • газета "Неделя"
2019

На День всіх закоханих студентська молодь Глухова організувала благодійний ярмарок, а для студентів влаштували відрив київські шоу-мени.

Вдень у ГНПУ студенти організували благодійний ярмарок на підтримку новонародженого глухівчанина Давида Красняка, якому терміново потрібна операція на серці. Як зазначила фахівець виховного відділу ГНПУ Лілія Висоцька, благодійність – це і є один з найкращих проявів любові до ближнього. На ярмарці продавали солодощі, а чай та каву давали в подарунок. Студенти залюбки долучались до акції.

– Я вирішила, що хай і невеличка допомога, але піде на користь хворому хлопчику. Тому саме тут, а не в магазині, купила цукерки, – говорить четвертокурсниця Марія Войтенко.

На цьому ярмарку вдалось зібрати не велику суму – всього 300 гривень, але студенти разом із виховним відділом планують провести такі благодійні ярмарки по факультетах і дозбирати ще грошей.

– У нас благодійні акції – не новина, проводяться вони і на факультетах. Пам’ятаю, в минулому році на день закоханих також збирали кошти хворій дитинці, – ділиться студентка Катерина Шоколенко.

А ввечері на студентську молодь чекала традиційна відривна Valentine’s Day Party! Якщо у минулих роках дискотеку організовували біля центрального корпусу університету, то цьогоріч студенти танцювали у просторій залі 5 корпусу.

Напередодні, народний депутат Андрій Деркач відвідав гуртожитки педунівеситету з робочим візитом (обговорювався з керівництвом вузу хід ремонту) та разом з цим поцікавився у студентського активу, якого свята бажає молодь на день закоханих. Вирішили у цьому році зробити дискотеку у приміщенні, бо на вулиці не завжди комфортно танцювати на морозі. Традиційно нардеп посприяв із розважальною програмою та запросив до Глухова столичні колективи.

Пятий корпус у цей день зовсім не мав нічого спільного з навчанням, надпис на дверях «Вхід тільки за студентським» не діяв – 14 лютого тут панувала атмосфера розваг, на яку як метелики на світло злітались і школярі, і студенти усіх навчальних закладів міста, і навіть молоді сім’ї з малечею. У фойє можна було підкріпитись кавою, чаєм і смаколиками та зробити селфі біля фотозони у стилі Love is…А ось на другому поверсі у колишній їдальні було, як кажуть, «справжнє м’ясо» .

– Ніколи не думала, що тут можна зробити двіжуху не гіршу, ніж у нічному клубі. Чесно кажучи, навіть музика тут краща, ніж у наших розважальних закладах. Місцевим діджеям треба повчитись так розігрівати аудиторію, – ділиться враженнями студентка філфаку Катерина.

З світломузикою, димом, конфетті, надувними кульками та драйвом у постійному ритмі танцю кілька годин молодь тримали столичні артисти, хоча танцями розігріли публіку дівчатка з педуніверситету. Резидент DJ FM MC Andrey Kharkovets своїм позитивом налаштовував спершу трохи сором’язливу молодь на повний відрив та залучав до цікавих конкурсів з подарунками. У цей час кожен міг зробити фото у тематичній професійній фото-зоні. Хедлайнером вечора був молодий і амбіційний виконавець «U.G.», нереально качав танцпол Dj Proxor, а лед-фрік шоу «Pandorum» і «Robocop Show» робили дійство по-справжньому чарівним та яскравим.

Чутки, що в універі творяться неймовірні речі, ширились прямими ефірами у соцмережах, текстами та фото у приватних повідомленнях серед друзів і знайомих, і вже о 9 годині вечора Valentine’s Day Party досягло свого піку – танці було вже не зупинити.

– Чесно кажучи, спочатку думав, що захід в університеті буде так собі. Самі розумієте – це навчальний заклад, а не клуб. Ну, зроблять якусь шкільну дискотеку… Але щогодини моя думка змінювалась, бо працювали професіонали. – говорить одинадцятиклассник Володимир.