Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Майданчик для молоді

В житті Кролевеччини відбулася важлива подія, особливий день для дітей та дорослих, для всіх, хто дружить з фізичною культурою і займається спортом.
  • 25.10.2018
  • газета "Неделя"
2018

У Кролевці відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям.

23 жовтня 2018 року в житті Кролевеччини відбулася важлива подія, особливий день для дітей та дорослих, для всіх, хто дружить з фізичною культурою, займається спортом, веде активний та здоровий спосіб життя — відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям на території Кролевецької спеціалізованої школи №3.

Завдяки спільним зусиллям депутата Верховної ради України Андрія Деркача , депутатського корпусу Кролевецької районної ради, Кролевецької районної державної адміністрації, викладачів СШ №3 та громади, школярі та молодь району у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров’я.

Будівельні роботи та облаштування даного об’єкта проводились за рахунок співфінансування державного (749778 грн.) та районного (749511 грн.) бюджетів.

Відкриття спортивного майданчика є знаковою подією як для СШ №3 так і для всього міста. Адже юнаки та дівчата кілька років поспіль утримують лідерство у Всеукраїнському спортивно-масовому заході серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя», беруть участь у Всеукраїнському фізкультурно-патріотичному фестивалі школярів України «Козацький гарт» та проявляють себе у різних видах спорту. Молодь бере участь у турнірах різних рівнів, тож сучасні майданчики зі штучним покриттям дозволять їм ще активніше долучатися до спорту та розвиватися у цьому напрямку, допомагатиме юним спортсменам у професійному зростанні.

На свято відкриття спортивного майданчику завітали керуючий справами виконавчого апарату Кролевецької районної ради Юрій Цикал, заступник голови Сумської ОДА Микола Подопригора, начальник управління молоді і спорту Сумської ОДА Дмитро Лантушенко, голова Кролевецької РДА Олег Кучерявий, голова федерації футболу Кролевецького району Ігор Жила, начальник відділу освіти Кролевецької РДА Станіслав Жолобко, секретар міської ради Олена Рекуха, директор школи Світлана Онікієнко, вчителі та учні школи.

В урочистій обстановці, кращими спортсменами закладу, була перерізана стрічка відкриття спортивної новобудови. Право першого удару було надано Миколі Подопригорі. Ігор Жила від федерації футболу Кролевеччини подарував футбольні м’ячі, а після урочистостей відбувся футбол. На святі панувала атмосфера радості, теплоти та добра. Ще один куточок став цікавим та затишним місцем фізичного розвитку дітей і ще однією окрасою нашого міста. Сподіваємось, що цей спортивний «острівок» стане найулюбленішим місцем відпочинку жителів Кролевецької громади та юних спортсменів.