Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

«Мені квітів не треба, досить поцілунків гарних вчительок!»

  • 05.10.2016
  • газета "Неделя"
2016

Зірковий День учителя: у районному будинку культури працівників освіти Глухівщини вітав народний артист України Павло Зібров.

зібров

 

У Глухів рідко приїжджають зірки такого рівня, тому було б гріхом не поспілкуватися з народним артистом, який до того ж виявився надзвичайно люб’язним і привітним, чим повністю підтвердив свій імідж улюбленця жінок. Утім, навіть знаючи, що Павло Зібров очолює партію любителів жінок, збирає великі зали прихильників на концертах та має неабияке визнання в українському шоу-бізнесі, говорили ми не тільки про нього. А ще про вчителів і сьогодення.

Рівень життя українських педагогів невисокий. Моя мама – вчителька. 45 років викладала в сільській школі. Тому знаю, який це важкий шматок хліба. Треба мати дуже міцну нервову систему, любов до професії та, найголовніше, любити дітей. Учителям при житті необхідно ставити пам’ятники.

Людина стає людиною завдяки педагогам. І поки живеш на білому світі, ти не повинен соромитись отримувати знання. І в 30 треба вчитися, і в 60 варто брати хороше від людей.

У моєму житті були такі вчителі, яким безмежно вдячний. Згадую педагогів зі спеціалізованої школи-інтернату імені Лисенка. Вони стали для нас не тільки наставниками, а і мамками, і папками, тому що ми були малі. Я там навчався з 9 і до 19 років. Безмежно вдячний їм за теплоту і батьківську опіку – саме це дуже важливо, коли батьки далеко.

Зараз у Києві вся молодь розмовляє українською мовою, бо це модно, а в нинішній ситуації – ще й необхідність.

День учителя для мене символічний. Сам п’ятнадцять років викладаю, маю звання професора. А за плечима – дві консерваторії.

Із таких містечок, як Глухів, і складається Україна. Тому що тут люди ще не втратили свою самобутність, вони справжні, без ГМО. У великих містах ця неповторність розпорошується, розлітається, і пощупати нема за що. А ось у глибинці… Це ж тисячолітня історія, культура, мова, побут. Я упевнений, що у Глухові прекрасні музеї. Тут є на що подивитися і чому навчитися. Сюди повинна їхати молодь з великих міст і не тільки… Дуже вдячний своєму другу депутату Андрію Деркачу, що саме на День учителя витягнув мене у Глухів.

Не бачу різниці. Зала може бути розрахована на тисячу місць і на 300. Але люди мені всі однаково привітні та гарні. А сьогодні співаю для вчителів, а це взагалі інтелігенція, вищий клас!

Докорінно потрібно змінювати освітню систему і починати вже нарешті достойно платити педагогам, надавати хороші умови для життя. Бо від того, чи задоволений своєю працею вчитель, залежить, яким буде наступне покоління українців. А якщо педагог голодний, холодний і завжди думає на уроках про фінансові проблеми, а не про учнів у класі, то хіба він дасть їм щось?

У шоу-бізнесі все на кумівстві. У мене, наприклад, один з кумів – композитор Юрій Рибчинський, він хрестив мою Діаночку. З іншим кумом теж пишемо пісні.

З приводу кліпу «Польська залізниця лова-лова…», то він знімався не з розрахунком на в‘їдливу сатиру з приводу призначення керівником «Укрзалізниці» польського рокера. Це був легкий жарт, не більше. Але деякі цього не зрозуміли. Один користувач Інтернету навіть написав електронну петицію, щоб позбавити мене звання народного артиста. Для шоу-бізнеса такі громадські прояви завжди були своєрідним піаром. Тому вдячний йому за увагу до моєї творчості.

Фарбую вуса цибулею. Так сказано на офіційному сайті Павла Зіброва, «тоді фарба тримається дуже гарно. Якщо звичайною фарбою, то тримається тижні два. А якщо цибулею – може триматися місяців два. Рекомендую». …Я відпустив шевелюру, тому що в мене молодий балет – дівчата по 20 років. Одна жінка в Трускавці, коли в мене був там концерт, як вчепилась в мене, думала, що я в перуці.

Ось так просто і невимушено розповідає про життєві істини Павло Зібров. Після цього зі сцени співак і словом, і піснями, і жартами привітав учителів Глухівського району. Народний артист побажав освітянам щастя та великого кохання. Сказав, що квіти йому не потрібні, вистачає з головою і того, що його виходять цілувати на сцену жінки. Паралельно ми спитали про враження від концерту і самих освітян.

Директор Некрасівського НВК Юрій Коломієць упевнений, що організовувати спільні великі свята дуже потрібно. «Наша професія важлива на державному рівні. Це велика праця по формуванню свідомого громадянина своєї країни. Дуже приємно, що про нас згадують і докладають зусиль, щоб привітати так грандіозно», – сказав він.

Учитель біології Чернєвської ЗОШ Анна Шевченко зізналась, що це її перший у житті професійний день, бо працює в школі тільки з вересня. Молодий педагог була приємно здивована якістю концерту, вразив щирий театралізований пролог, підбір номерів, щирість ведучих. А Павло Зібров зі своїми хітами спеціально «для гарних сільських вчительок» став приємним сюрпризом.