Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Місток через Вербівку

До Дня села жителі Сліпороду на Глухівщині отримали багато подарунків і згадали історію.
  • 20.06.2019
  • газета "Неделя"
2019

До Дня села жителі Сліпороду на Глухівщині отримали багато подарунків і згадали історію.

Сліпородці жартома порівнюють цю споруду з новим пішохідним прозорим мостом у Києві. «Наша кладка краща! Бо вона нам потрібна», – говорять люди. Про цю переправу мріяли давно, бо так значно скорочується шлях до пасовища і футбольного поля, не треба багато обходити, щоб забрати гусей. Такий подарунок до Дня села, який відсвяткували на Трійцю, зробив депутат міської ради Володимир Гриб.

– Упевнена, не в кожному великому селі так дружно гуляють, мають такі подарунки, так щиро співають і відпочивають. Сліпородці залишились задоволеними, – розповідає голова квартального комітету Надія Зайцева.

За її словами, свято в цьому році вирішили приурочити до 90-річчя створення першого колгоспу в Сліпороді, який став бригадою №1 колгоспу «Велетень», пізніше перейменованого в колгосп імені Леніна. У 90-ті роки він переформатувався в ТОВ «Велетень», яке стало одним з кращих сільгосппідприємств України. Звісно, сліпородці цілими родинами трудились і продовжують працювати в цій агрофірмі, з нею пов’язана вся соціальна сфера села. Цікаво, що знаменитим землякам присвятили фото- і художню виставки. Збережені портрети кращих колгоспників 1970-х років вражали теплотою, багато хто вперше бачив молодих бабусю чи дідуся. Автор картин Василь Іванович Євтушенко довгий час працював у будинку культури колгоспу.

Директор ТОВ «Велетень», депутат обласної ради Надія Вайло, яка очолює товариство уже 20 років, вручила цінні подарунки ветеранам праці, які все зріле життя віддали колишньому колгоспу, старожилам і наймолодшому жителю села. Помічник народного депутата А. Деркача Юрій Бурлака передав від Андрія Леонідовича комп’ютерну техніку для Пункту охорони здоров’я. А Володимир Гриб вручив грошові премії активістам. Для дітей подарунком від депутата стало шоу мильних бульбашок та інші цікаві розваги.

Не залишилися в боргу і господарі свята. Своїм постійним спонсорам і надійним помічникам у вирішенні всіх питань вони вручили чашки з символікою місцевого спортивного клубу «Колос», який створив і очолює один з членів сільського комітету Іван Щастний. Подарунки отримали і найактивніші спортсмени. Слова подяки звучали на адресу Миколи Колтакова, який допомагає в організації спортивних заходів, і земляка-підприємця Валерія Коноплі, який став спонсором спортклубу.

Відзначили переможців щорічного конкурсу на кращу садибу – сім’ю Печених. Потім концерт і розваги чекали на всіх!

Свято продовжилося футбольним турніром на честь 100-річчя від дня народження бригадира першої бригади, Героя Соціалістичної Праці Івана Васильовича Петрусенка. Команда батьків і дідусів перемогла збірну синів і онуків. А в дружньому матчі з командою села Некрасового сліпородська молодь вийшла переможницею. Завершенням гуляння стало святкове багаття.