Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

«Молодість пішла – не попрощавшись, старість прийшла – не привітавшись»

  • 14.09.2016
  • газета "Неделя"
2016

З повагою і вдячністю до Андрія Леонідовича Деркача.

Ви маєте рацію, Андрій Леонідович, на покоління дітей війни випали важкі випробування. У важких умовах пройшло наше дитинство. Ми були єдиною допомогою нашим батькам. Але в той же час у нас було все попереду. Молодість і надія на краще майбутнє. Глухів – це наше місто, місто наших дідів і прадідів. Воно разом з нами переносило труднощі і росло, і піднімалося з руїн. Молодість наша пройшла так швидко, що ми й не помітили. Так ми і дітьми були дорослі. Такий був час. Як кажуть: «Молодість пішла – не попрощавшись, старість прийшла – не привітавшись». Ось ми й не помітили, як вона пішла. Так і прийшов до нас час іншої проблеми. Багато з нас поховали хто дружину, хто чоловіка. Зовні, начебто, після їх відходу нічого не змінилося. Життя продовжується. Але це тільки зовні. Те місце, яке вони займали в душі, спорожніло. У такі роки втрачати друга життя дуже важко. Життя після їх відходу, як в тумані, порожнє. І назва цього – старість і самотність. І різниця між нашим життям і життям міста в тому, що у нього все ще попереду. Йому рости і розвиватися. А у нашому житті – все в минулому. Але закон природи ще ніхто не змінював і не змінить.

Ось тому нам дорога будь-яка увага. З Вашим привітанням і побажанням хоч на короткий час виникло почуття радості, почуття того, що хтось ще пам’ятає про нас. Спасибі Вам, Андрій, за цю мить.

Ось і ми Вам теж побажаємо здоров’я, сімейного благополуччя та тепла. Успіхів Вам у діяльності депутата. Віримо у Вашу надію і впевненість в тому, що пройдуть лихі роки неспокійного часу і настане час мирного і успішного життя в Україні.

 

З повагою Р.В. Нестеренко, А.П. Шумилина,
В.І. Муравйова, В.А. Овчиннікова,
Г.І. Коренська, Л.І. Нетеровв (вона отримала
Ваше привітання 27 серпня – в День народження)