Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

#МолодьЄдина

У День молоді одночасно в Глухові, Кролевці, С-Буді, Путивлі, Ямполі та Свесі прогримів проект #МОЛОДЬЄДИНА.
  • 02.07.2019
  • газета "Неделя"
2019

Грандіозний проект об’єднав молодь шести міст Сумщини.

У День молоді одночасно в Глухові, Кролевці, С-Буді, Путивлі, Ямполі та Свесі прогримів проект #МОЛОДЬЄДИНА. На величезному екрані проходили онлайн включення з різних локацій: міста вітали одне одного, передавали побажання та разом шукали розгадки в неймовірному квесті. Свято, що об’єднало північну частину Сумщини, проходило за підтримки народного депутата Андрія Деркача. Кожен мав змогу поставити йому свої запитання та отримати на них відповіді.

У Глухові дійство проходило на подвір’ї ГНПУ ім. О. Довженка. Тут зібралася найкреативніша молодь. Учасники розділилися на п’ять команд, кожна з яких мала свій колір. Модератори збірних отримували завдання та загадки на телефон. Новий рівень – нові локації. Тож, якщо в цей день ви бачили, як групи молоді несамовито бігали містом, виконували різні фігури та фотографувалися, не дивуйтеся! Це були учасники квесту. У результаті кожна команда відгадала літеру, яка була частиною слогана «Молодь єдина – це сила нашої країни». Його вдалося скласти з допомогою усіх збірних з шести міст.

Також серед учасників квесту розіграли лотерею. Так, глухівчанин Олег Гой виграв систему МФУ. Студентка ГНПУ Катерина Новікова стала володаркою новенького ноутбука, а її брат Віктор Новіков отримав мікрохвильову піч.

– Такого везіння точно не очікували. Ми з братом були в різних командах, і ось так чисто випадково і він, і я отримали крутезні призи. Це неймовірно! – розповідає сповнена вражень Катерина.

Холодильник дістався студентці ГАТІ СНАУ Марині Аббасовій. Дівчина прямо зі сцени подзвонила таткові, аби той допоміг забрати приз. Спантеличений чоловік довго не міг повірити у везіння доньки. Уже за кілька годин він приїхав забрати сюрприз.

– Не повірите, що якраз у моєї бабусі зламався старий холодильник, тому подарунок – як ніколи доречний. Узагалі, і свято, і квест мені дуже сподобалися. Це надзвичайно круто, такого в Глухові точно ще не було, – поділилася Марина.

Також на сцену викликали відомого глухівського волонтера Олександра Мірошниченка, який поставив амбітне завдання: зберегти від руйнації і тимчасово законсервувати до кращих часів архітектурну пам’ятку в центрі міста – будинок Міклашевського. Йому подякували за активність та добру справу, про яку уже знає пів України, та подарували ноутбук.

Після квесту та розіграшу подарунків на молодь чекала вибухова дискотека від Dj Prohora з різнокольоровими фарбами холі. Також привітати глухівчан приїхали співаки U.G. та Sev3n. Молодь долучилася до популярного в світі танцювального флешмобу #TriangleDance. Трикутний танець зняли на відео.