Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Мрії збуваються

  • 12.10.2016
  • газета "Неделя"
2016

У Шалигинській школі з’явилися антисколіозні парти.

– Інвентар багато років не оновлювався, звичайно, все потрібно змінювати: і парти, і стінки, і столи, дошки. Батьки не можуть дозволити собі скидатися на нові меблі або вікна. Ми живемо в селищі, роботи тут немає, люди виживають за рахунок господарства. В основному допомагають спонсори – Валерій П’ятигір, Олександр Кремінь, Андрій Деркач, – ділиться директор Шалигинської ЗОШ Наталія Лошкарева.

Вчителька першого класу Анна Мазурова розповіла, що п’ять років мріяла, щоб її учні сиділи за сучасними партами. Коли ж отримала сертифікат, а потім і меблі, не змогла стримати емоцій:

– Діти повинні вчитися в красивих кабінетах, сидіти за зручними столами. Парти дуже хороші, тому що антисколіозні, спинки вигнуті, дітки сидять правильно, по одному. У кожного особистий простір, ніхто не штовхається. Ми вдячні, що народний депутат відгукнувся на наше прохання і допоміг отримати комплект.

Поки за зручними новими столами в Шалигинській ЗОШ сидять тільки першокласники. Решта учнів, як і більшість в інших міських і сільських школах, про це поки тільки мріють.