Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

На Сумщині готуються провокації: нардеп Деркач звернувся в поліцію і прокуратуру

У Глухові та Глухівському районі в день тиші під керівництвом СБУ готуються провокації для зриву виборів - псевдопідкуп виборців і псевдозамахи.
  • 11.07.2019
  • Обозреватель
2019

У Глухові та Глухівському районі в день тиші під керівництвом СБУ готуються провокації для зриву виборів – псевдопідкуп виборців і псевдозамахи. Про це заявив народний депутат Андрій Деркач, який звернувся в прокуратуру і Нацполіцію.

За даними Деркача, провокації готуються на “день тиші” – 20 червня.

“За моєю наявною у мене інформацією, ряд кандидатів під керівництвом корумпованих службовців СБУ готуються 20 липня (в “день тиші”) провокації в Глухові та Глухівському районі. Псевдозамахи, псевдопідкуп виборців. Можливо, це з метою зриву виборів. У зв’язку з цими фактами я направив прокурору Сумської області офіційну заяву для перевірки цих фактів”, – написав у соцмережі Деркач.

Він зазначив, що за цими провокаціями стоять кандидати з низьким рейтингом.

“Особливо складно кандидатам, рейтинг яких коливається в межах статистичної похибки. Вони схожі на невловимих Джо як у відомому анекдоті: невловимі не тому, що їх не можна зловити, а тому що нікому не цікаві. Розваливши цілі міста, порушивши цілий ряд законів, вони намагаються придумати як привернути до себе увагу. Як правило, роблять це незаконним шляхом”, – заявив Деркач.

Нардеп також попросив Нацполіцію надати охорону для всіх кандидатів в 159-му окрузі.

“Насправді багатьом кандидатам потрібно боятися тільки результатів своєї роботи і оцінки людей. Більше нічого. Нехай виборці вирішують у справах кандидатів, а не на основі брудних технологій. Упевнений, спека спаде і всі дійдуть до фінішу в цілими й здоровими”, – резюмував Деркач.

Нагадаємо, що в наступну неділю в Україні пройдуть позачергові парламентські вибори – депутатів обиратимуть як за списками партій, так і по мажоритарних округах.