Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

На всю катушку

  • 23.11.2016
  • газета "Неделя"
2016

День студента в Глухові відсвяткували масово.

У Глухові це свято відзначають близько п’яти тисяч студентів різних навчальних закладів. Для маленького містечка педуніверситет, медучилище, агроінстітут, коледж і вище професійне училище залишаються джерелом вічної молодості. У стінах цих навчальних закладів з’являються нові ідеї, талановиті люди розкривають свій потенціал, наукові діячі, зароджуються дружні зв’язки на все життя і багато іншого… Коротше, після пенсіонерів студенти в Глухові за масовістю на першому місці.

ЦЕРЕМОНІЯ ЕЛІТ

1

У ГНПУ ім. О. Довженка до Міжнародного дня студента підготували розважальну платформу з відкритим фіналом. За день до часу «Х» провели конкурс серед новачків – «Ну-ка, першокурсник!». Студенти намагалися розкрити себе по повній. Але переможця журі відразу не назвало, залишивши інтригу. Імена нових зірок універу оголосили на наступний день на традиційній церемонії нагородження «Студент року». У кожній з 10 номінацій знайшлися найактивніші волонтери, спортсмени, оратори, лідери і діячі науки і культури.

У цьому конкурсі вперше присудили Гран-прі. Володарем високої нагороди став бітбоксер Олексій Корольов.

КЕРМО ВЛАДИ – МОЛОДИМ

У цей день керівництво медучилища змінилося кардинальним чином. Студенти перевтілилися в викладачів і зайняли керівні позиції. А справжні педагоги прямо в фойє привітали молодь різнокольоровими кульками та теплими побажаннями.

Виявляється, медики можуть асоціюватися не тільки з уколами, таблетками та гірчичниками. Це творчі люди. Наприклад, першокурсники представили виставку власних виробів. Було в цей день місце і пісням, і танцям. Шляхом відкритого голосування студентського самоврядування головний трофей – Кубок директора – дістався Тетяні Маринченко. Слова подяки за активну діяльність почули губернаторська стипендіатка Анастасія Зубрилина і активістка, волонтер, староста Марія Нікітенко. Дівчина, до речі, їздила недавно з благодійною місією в Авдіївку.

НІЧ У БІБЛІОТЕЦІ

2

В агроінституті святкування затяглося до ночі. Відзначали в досить незвичному, але такому символічному для студентів місці – в бібліотеці. У цей день тут погомоніли досхочу: пісні, танці, складали і читали вірші. А під час конкурсів мотали знання на вус, гризли граніт науки, навіть підвищену стипендію заробляли. Закінчили вечір душевними посиденьками за переглядом фільму «Операція И, або інші пригоди Шурика».

СОЛОДЕНЬКЕ НА ДЕСЕРТ

3

Увечері в обидва гуртожитки педуніверситету приїхав привітати тортами студентів народний депутат Андрій Деркач.

– Уявляєте, як ми здивувалися, побачивши на нашому блоці Деркача! Думали, що він тільки з крутими дядьками в Раді спілкується, а він і з нами пожартував, і питав про проблеми, – ділиться враженнями Дмитро.

– Нам депутат передав десять волейбольних і баскетбольних м’ячів, сітку. Говорив, що допоможе з лижним інвентарем. Для нас це зараз дуже важливо, адже студентів, які навчаються на фізвиху, треба підтримувати. Вони просто молодці: два призера чемпіонату світу з біатлону та пауерліфтингу, призер першості Європи з боксу, 11 чемпіонів України з різних видів спорту, член національної збірної, – розповідає директор ППК ГНПУ Олександр Ребченко.

НЕОФІЦІЙНО, АЛЕ ФАКТ

Увечері студенти різних навчальних закладів об’єдналися на танцполах нічних клубів. Бари в цей день буквально перетворилися в парилку. На вході потрібно було роздавати березові віники та лазневі шапочки! В одному з клубів студенти хором поклялися забивати на пари, спати міцно і ні про що не паритися. Ну, звичайно ж, вони пожартували! :)

 

Автор: Марина Мекеда