Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

На Ямпільщині ремонтують Палац культури

Народний депутат Андрій Деркач побував в Свесі, щоб визначитися з черговим обсягом робіт по ДК.
  • 01.05.2018
  • газета "Неделя"
2018

Народний депутат Андрій Деркач побував в Свесі, щоб визначитися з черговим обсягом робіт по ДК.

У Палаці культури у Свесі Ямпільського району планують поміняти вікна. Це повинно стати черговим кроком в ремонті головного культурного осередку та спорту селища.

Саме з метою намітити чергові загальні кроки з місцевою владою щодо облаштування ДК у Свесу приїхали народний депутат Андрій Деркач і депутат облради Олег Бояринцев.

За словами глави Ямпільського райради Ольги Губар, привести в порядок таку величезну будівлю фінансово не під силу ні бюджету селища, ні цілого району. Коли 7 років тому селищна рада прийняла в комунальну власність Палац культури Свеського насосного заводу, він вже був в жалюгідному стані: колись найбагатше підприємство скоротилося фактично до мінімуму, вмістити відомчу «соціалку» було не в змозі. Попервах проводити хоч якісь заняття можна було тільки влітку, тому що протікав дах і не було опалення.

– Ми стукали в усі двері, звернулися і до народного депутата Андрія Деркача, який допоміг залучити мільйон гривень на дах і заміну опалення з держбюджету. Тепер вирішили рухатися далі. У 2016-17 роках район виділив 930 тисяч, ще 200 – селищна рада на заміну вікон. Щоб закрити це питання, нам необхідна субвенція, – пояснює глава району.

Народний депутат Андрій Деркач з місцевими керівниками оглянули вже виконані роботи, порадилися щодо найближчих планів.

Біля ДК депутатів чекали жителі Свеси, які вирішили не упустити шанс поспілкуватися. Скаржилися на те, що місцеві аптеки не хочуть відпускати безкоштовні ліки, за якими доводиться їздити в Ямпіль. Обурювалися транспортним сполученням, тісними автобусами, незручними рейсами. Пенсіонери просили передати уряду, що вижити на пенсію неможливо, що в глибинці проблеми з медичною допомогою, що швидка приїжджає на виклики без ліків. Олег Бояринцев з деякими питаннями пообіцяв розібратися на рівні області.

Нагадаємо, Свеса – один з трьох великих населених пунктів Ямпільського району, тут проживає 6,2 тисячі осіб. Палац культури розрахований на півтисячі глядачів, там є окремий спортзал, зал для занять хореографією, бібліотека, працюють кілька гуртків.