Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

На захисті людей

Працівники соціальної сфери відзначають професійне свято. У календарі цей день відзначається у першу неділю листопада. Святкові ж урочистості проходили 1 листопада.
  • 01.11.2019
  • газета "Неделя"
2019

Працівники соціальної сфери відзначають професійне свято.

У календарі цей день відзначається у першу неділю листопада. Святкові ж урочистості проходили 1 листопада.

У Глухівському району БК зібрались ті, хто стоїть на варті соціальної сфери. Це і працівники терцентру, і Будищанського інтернату, і УСЗН та інших служб, які так чи інакше залучені до роботи з соціального захисту населення.

Вони отримали вітання та слова вдячності за свою працю від районної влади. Привітати робітників соціальної сфери Глухівщини з професійним святом прибув і народний депутат Андрій Деркач. Він подякував цим людям з великим серцем за милосердя, доброту та чуйність, яку вони дарують знедоленим та нужденним.

Адже саме соцпрацівники приймають на себе весь негатив від тих тяжких ситуацій, у яких опинилась та чи інша сім’я, окрема людина. Кращі з кращих робітників отримали грамоти від Андрія Деркача.

Це директор комунальної установи «Будищанський психоневрологічний інтернат» Сумської обласної ради Тетяна Савенко, начальник служби у справах дітей Глухівської РДА Андрій Жеба, начальник відділу організації працевлаштування населення Глухівської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості Валентина Тищенко, начальник відділу соціальної роботи Глухівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Смичок, завідувач відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги районного терцентру Оксана Чаус, головний спеціаліст відділу з питань перерахунків пенсій Головного управління ПФУ в Сумській області Вікторія Валюх, головний спеціаліст грошових виплат і компенсацій УСЗН Глухівської РДА Наталія Маслюк.

Також вітання та подяки від народного депутата отримали працівники соціальної сфери Путивльщини та Кролевеччини. Для винуватців свята аматори сцени подарували насичену концертну програму з піснями, танцями та гумором.