Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Нардеп Андрій Деркач звернувся до Зеленського та порадив «слухати себе, свою совість і свій народ»

З таким рівнем довіри, який отримав на виборах новообраний президент Володимир Зеленський, він може реалізувати унікальний шанс для розвитку країни, заявив позафракційний народний депутат Андрій Деркач.
  • 17.05.2019
  • 112.ua, Гордон, Обозреватель, Цензор, Begemot
2019

З таким рівнем довіри, який отримав на виборах новообраний президент Володимир Зеленський, він може реалізувати унікальний шанс для розвитку країни, заявив позафракційний народний депутат Андрій Деркач. На своїй сторінці в Facebook політик опублікував відкритий лист до Зеленського.

За словами Деркача, перед Зеленським, як і перед кожним Президентом, стоїть загроза повторення помилок попередника.

«Україні важливо почути Ваші рішення з ключових питань. Питання №1 – тарифи і ціни на електроенергію і газ. Питання №2 – корупція в ПЕК з іноземною складової в «Нафтогаз», корупція, і в «Укроборонпрому», горезвісний «Роттердам +», справа Крючкова і багато інших питань, які сьогодні є оголеним нервом Української демократії», – зазначив він.

За словами нардепа, 73% виборців підтримали нового Президента у другому турі Президентських виборів.

«Підтримали Вас на рідній мені Сумщині, яку я представляю у Верховній Раді. 73% проти цієї влади. Це вирок. Володимир Олександрович, не дайте загнати себе в кут, як це зробив попередній Президент, звівши всю парадигму своєї місії до трьох слів: «армії, мови, віри». Цих понять набагато більше. Їх сотні. І з них полягає Україна. Збережіть їх», – підкреслив Деркач.

Деркач застеріг Зеленського від повторення помилок попередників.

«Мені на власні очі довелося спостерігати, як благі наміри кандидатів на найвищу посаду, починаючи з другого терміну Леоніда Кучми, швидко перетворювалися в склоки, інтриги, жадібність і неадекватність; спостерігати, як будучи поневоленим жаданням влади, «бронзовіли» президенти України. Хочу звернути вашу увагу, що економіка країни, ціни, тарифи, ВВП не визначаються кількістю нових облич, хороших хлопців або свіжих персонажів в системі управління. Це емпірично доведено протягом попередніх п’яти років».

Деркач вважає, що новий Президент має унікальний шанс з таким рівнем довіри реалізовувати програми розвитку країни.

«Хочу вас запевнити, що всі позитивні і правильні рішення, які Ви будете приймати, виходячи з волі наших виборців, будуть підтримуватися депутатами всіх рівнів», – резюмував він.