Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Нардеп Деркач вимагає обговорення перегляду держбюджету-2016 у зв’язку з критичним дефіцитом коштів на освіту та охорону здоров’я

  • 30.05.2016
  • "Версії"
2016

Позафракційний народний депутат Андрій Деркач звернувся до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з вимогою провести за його участі спільне засідання представників бюджетного комітету Верховної Ради, комітетів з питань науки і освіти, охорони здоров’я і міністерства фінансів по темі негайного перегляду державного бюджету на 2016 рік у зв’язку з критичним дефіцитом бюджетних коштів, виділених на освіту і охорону здоров’я.

Як і прогнозували члени бюджетного комітету Верховної Ради, які не голосували за проект закону про держбюджет на 2016 рік, дефіцит бюджетних коштів на охорону здоров’я становить 2,7 млрд гривень, а на освіту, з урахуванням маніпуляцій щодо ветування прийнятого закону з професійно-технічним училищам, – близько 3,5 млрд гривень“, – підкреслив народний депутат.

За інформацією парламентарія, лише в одній Сумській області дефіцит бюджетних коштів на освіту та охорону здоров’я становить 183 млн гривень. При цьому, за його словами, бюджетний розпис не враховує навіть видатки по захищених статтях. “Особливий бюджетний цинізм проявляється по відношенню до професійно-технічних училищ, де, згідно зі статистикою, 61% учнів просто отримують звичайну середню освіту, яка і так гарантується Конституцією“, – зазначив А.Деркач.