Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Нардеп Деркач заявив про змову Єрмака і Порошенка за спиною президента – ЗМІ

Народний депутат Андрій Деркач стверджує, що Петро Порошенко і керівник Офісу Президента Андрій Єрмак "вступили в змову за спиною президента Зеленського, щоб допомогти Порошенку уникнути в'язниці".
  • 06.10.2020
  • Українські новини, Апостроф, Гордон, 112.ua
2020

Народний депутат Андрій Деркач стверджує, що Петро Порошенко і керівник Офісу Президента Андрій Єрмак “вступили в змову за спиною президента Зеленського, щоб допомогти Порошенку уникнути в’язниці”.

Про це він заявив у Facebook.

“Мова йде про справи щодо міжнародної корупції. Всього нам відомо 9 великих кейсів, до яких прямо або через своє оточення і спільників був причетний Порошенко. Петро Олексійович зацікавлений в тому, щоб зам’яти всі ці справи. І якщо в минулому це відбувалося завдяки президентській посаді Петра Олексійовича, то сьогодні він впливає на процеси безпосередньо через оточення Зеленського – прикриває себе і своїх спільників, бореться зі своїми ворогами”, – зазначає Деркач.

За словами нардепа, “саме по протекції Єрмака” Порошенко фактично отримав “дах” окремих підрозділів СБУ, на які у глави ОПУ, як вважає Деркач, “прямий вплив”.

Як зазначив Деркач, за інформацією журналістів-розслідувачів та патріотично налаштованих правоохоронців, керівник ОП Андрій Єрмак, “використовуючи першого заступника глави СБУ Баранецького, перетворив відділ з протидії незаконним збройним формуванням і злочинності п’ятого управління контррозвідки СБУ в особисту контору зі збору інформації, тиску на політичних опонентів, створення фейковий справ і кришування своїх комерційних інтересів”.

“За отриманими нами даними Руслан Баранецький покриває і приховує інформацію щодо зв’язків Андрія Єрмака з бізнесменами Російської Федерації і США. У обмін на це він залишається на посаді і є фактичним власником “кришування” кримінальних потоків і бізнесу з ДНР і ЛНР під виглядом контррозвідувальну діяльність і захисту національних інтересів держави”, – заявив Деркач.

Нардеп також повідомив, що у нього є інформація про державних діячів, політиків і бізнесменів, за якими підопічні Баранецького ведуть протиправні дії. Цю інформацію він планує передати в правоохоронні органи.

“Багатьох переслідують за вказівкою Порошенко. І судячи з регулярності його контактів з Єрмаком, цих прізвищ дуже багато”, – резюмував Деркач.