Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Народний депутат України привітав жінок Кролевеччини

  • 07.03.2017
  • сайт Кролевецької районної ради
2017

8 березня — свято, яке традиційно вважається днем жіноцтва. Не вдаючись до історії цього дня, маємо наразі те, що склалось протягом вже не одного покоління цілком природно: так чи інакше, 8 березня — День Жінки! Відкидаючи пафосність, однозначно можна сказати: це одне з кращих свят, яким довелося увійти в наші календарі.

Не інакше — день Жінки — має бути особистим святом кожної свідомої людини. Людини, небайдужої до природних цінностей та найперших людських пріоритетів. Рід. Сім’я. Мати, сестра, бабуся, подруга, — всі ці статуси важать багато для кожної людини у суспільстві.

Напередодні цього чудового свята народний депутат України Андрій Деркач, голова районної ради Микола Авраменко привітали всіх жінок Кролевеччини, побажали їм весняного настрою, кохання та розуміння до чоловіків і подякували за працьовитість, чарівність, турботливість.

Матерям-героїням, матерям загиблих учасників бойових дій, матерям загиблих в АТО, жінкам, які виховують дітей в прийомних сім’ях, заслуженим працівникам галузей освіти, культури Кролевецького району, жінкам – учасникам бойових дій у Другій Світовій війні, директорам шкіл від народного депутата були вручені цінні подарунки, квіти та Подяки за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість своїй справі та з нагоди свята жінок.

Зі святом, рідні, кохані, шановні, прекрасні. Нехай весна живе у Вашому серці.

1 2 3 4 5