Меню
Андрій Деркач
Народний депутат
України
Назад до переліку публікацій

Народний депутат України відвідав Кролевеччину

  • 20.04.2017
  • сайт Кролевецької районної ради
2017

20 квітня, Кролевеччину з робочою поїздкою відвідали народний депутат України  Андрій Деркач та депутат Сумської обласної ради Олег Бояринцев.

У ході візиту, поважні гості разом з головою Кролевецької районної ради Миколою Авраменко, головою Кролевецької райдержадміністрації Олегом Кучерявим та Кролевецьким міським головою Олександром Бобровицьким завітали в село Грузьке.

1

В урочистій обстановці народні обранці разом з депутатом районної ради, людиною, котра користується авторитетом у Грузчанської громади, Анатолієм Куртасем, здійснили відкриття реконструйованого водогону. (У 2016 році за сприяння Деркача А.Л. був реалізований проект: Реконструкція водогону в с. Грузьке, Кролевецького району, Сумської області на загальну суму 654,2 тис.грн.,  в т.ч. субвенція з державного бюджету —  620,0 тис.грн., кошти місцевих бюджетів – 34,2 тис.грн.). Також народний депутат України разом з вихованцями закладів освіти с. Грузьке перерізали стрічку та відкрили новенький спортивно-ігровий дитячий майданчик.

2

На передодні Дня Перемоги у Другій Світовій війні на честь наших ветеранів, за ініціативи Андрія Деркача, у районі відбулась акція по висадженню сотень молодих саджанців дерев, кущів, квітів. Так, і в  с.Грузьке, представники громади разом з народними обранцями висадили молоді саджанці липи.

3

Цього ж дня поважні гості відвідали Грузчанський цех по переробці деревини ДП «Кролевецьке лісомисливське господарство» та ознайомилися з роботою даного підприємства.